Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Anyám állandóan az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám állandóan az exemet ajnározza, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

6 évet voltam együtt az exbarátommal aki az első szerelmem volt. Már együtt éltünk és így volt hogy lakást veszünk (most albérletben lakunk). Nemrég kiderült, hogy megcsalt és én szakítottam. Anyám szerint persze rögtön az én hibám volt hogy megcsalt. Emellett napi szinten beszélget az exemmel aki arról kérdezgeti hogy mit csinálok, van e új pasim, stb, ő meg dalolva elmond neki mindent, úgy hogy nyomoz utánam. Ráadásul van egy közös lakásunk, most ő lakik ott. De nem akarom hogy az övé legyen a lakás és ő se akar onnan elmenni. Pedig ő örökölt 2 házat is. Anyám szerint le kéne mondanom a lakásról, csakhogy én nem tudok hova menni... de őt ez nem is nagyon érdekli.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?


2019. febr. 26. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Most hol laksz? Komolyan elgondolkodnék, hogy az ilyen anyát ki kéne zárni az életemből, ha még átmenetileg is. Ez nem normális. Nem ő van/volt kapcsolatban a sráccal, hanem a te párkapcsolatod volt, neki ehhez semmi köze, a döntésedet pedig normális esetben el kellene fogadja.


El tudsz költözni tőle?

2019. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lakás kapcsán: a tulajdonotok közös (50-50%)? Ha igen, akkor jogi útra terelném: vagy ő kivásárolja a részed és akkor a srácé lesz, vagy eladjátok és felezitek a kapott összeget. Anyádnak ehhez megint csak nincs köze.


30N

2019. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám anyámnak, hogy ha ennyire imádja az exet, akkor jöjjön össze vele, de többet nem akarom ezt hallgatni és addig nem fogok vele beszélni, amíg nem képes leállni. Egy ideig nem is tartanám vele a kapcsolatot.
2019. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rockarc ***** válasza:

Az kemeny. El kell adni a kozos lakast, es jo messzire elkoltozni. Anyu havi 1* johet, ha tudja tartani a szajat. Igy lehet eludozni a gyereket. Marmint a felnottet, akit gyerekkent kezelnek. Sajat labra kell allnod, nincs mese.


42F

2019. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Mert lehet, hogy igaza van. Manapság nagyon nehéz otthonhoz jutni neki meg 2,5 is van. Ha 6 évig vele voltál akkor nem lehetett olyan rossz. Szerintem érdemes lenne átgondolni a kibékülést. Egy idősebb személy bölcsebben látja a történteket.
2019. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza hozzá és szervezd úgy a dolgokat hogy később kidobhasd a lakásból. Nem kell fejjel menni a falnak. Sunyiba hátulról ahogy ő is tette veled mikor megcsalt. ;)
2019. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem fogok kibékülni vele. 4 nővel kavart + eggyel le is feküdt, mindegyikbe halálosan szerelmes volt (haha) a chateléseik alapján. De anyámat még ez se győzte meg.

Nem akarom eladni a lakást, mert mire újat találnék megint rohadt sok idő, meg még szépre megcsinalni...

2019. febr. 26. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád tud valamit. Most írtad hogy örökölt két házat és menyasszony voltál. Hozzámennél majd elválnál lehet jobban járnál. Anyu már dörzsölt ;)
2019. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!