Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan exed akivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed akivel a szakítás óta egyáltalán nem beszéltél soha?

Figyelt kérdés
Még ha évekkel ezelőtt szakítottatok is, olyan szinten megszakítottatok minden nemű kapcsolatot, hogy azóta sem beszéltetek.
2019. nov. 1. 15:41
1 2 3
 21/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Két barátnőm volt, egyikkel sem tartom a kapcsolatot. Az elsővel még szívesen beszélnék, hogy azóta mi történt vele, de a másodikat fényévekre kerülném, egy igazi szаrkavaró, mániákus pszichopata.
2019. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 mikeXxX ***** válasza:
100%
Szerintem senkivel sem rosszban váltam el de senkivel sem tartom a kapcsolatot egyszer összefutottam az egyik ex-el beszéltünk kicsit és ennyi . 40f
2019. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális.


Miután szétmentetek már nincs nagyon mért beszélnetek. Mindketten továbbléptek.


Igen, amíg együtt vagytok kb legjobb barátok vagytok. Egyik legfontosabb személy, de szakítás után ez megváltozik.


Maximum köszöntök egymásnak vagy ha évekkel később találkoztok beszéltek 10 percet, de ennyi.

2019. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyikkel se beszélek. Felesleges lenne.
2019. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!