Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkeressem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem az exem?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltunk, mikor szakítottunk, de tönkretettük kb egymást lelkileg.

Nem összejönni akarok vele, csak bocsánatot kérni a viselkedésemért és tudni, jól van-e.

Két hónap telt el, magára és rám is nagyon haragudott. Mindenhonnan letiltott engem és az összes embert, akit miattam ismert...


Vajon két hónap alatt megnyugodhatott?


2019. nov. 3. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kiegészítés még a 10#-hez: azon mondjuk beszarnék ha itt botlanék bele, és te lennél az.
2019. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne.....

2 hónap alatt még lehet benne indulat rendesen!!!

2019. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Még nem engedted el magadban ezért akarod felkeresni. Az nem baj, ha belátod hogy ...fej voltál (már bocsánat), ha tényleg őszinte a bocsánatkérésed, de igazából felesleges.

Mit is várnál tőle? Hogy a nyakadba borul? Ez a hajó már elment cimbora, felejtsd el, hagyd leülepedni majd keresd fel 1 év múlva és akkor kérj bocsánatot.

2019. nov. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne! Ne keresd!

Nem akarok belebonyolodni az esetembe.

Miután exem lett. 5 hónapig nem beszélt velem.

Elkönyveltem hogy nincs, már aranylag jól viseltem a dolgokat. Megszoktam hogy nincs.

Erre rám ír. Melyikünk hogy van. Megadja az új számát. Van barátja. Nagyon szereti a pasi,mert Iphon8, cipők, meg hogy kap egy Audit ha meglesz a jogsi. Probáltam barátsagos képet vágni. Beszéltünk telefonon. Aztán snitt.

Kis idő múlva rákérdeztem, hogy mégis ez mi volt. Hát ő csak arra volt kiváncsi mi van velem. Illetve pár hét után rám ír, hogy nem e engem látott feléjük. (Hasonlo kocsi lehetett)

Nem gondoltam túl a dolgot. Barátságnak indult köztünk. Gondoltam gondoltam ő is lenyugodott, beszélgetni akar. De csak belém rugott még egyet.


Szép dolog, hogy bocsánatot akarsz kérni!

De hagyjad őt inkább! Ha ennyi idő elég is volt neki, hogy lenyugodjon, nem kellene felzaklatni.

2019. nov. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hagyd, nem véletlen tiltott le. Tovább akar lépni, nincs szüksége a bocsánatodra.
2019. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Am nekem is az jutott eszembe h nem e az én exem vagy.
2019. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!