Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom 3 hónap múlva költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 3 hónap múlva költözik el a városunktól 280 kmre. Max hétvégente járna haza, de abból az egyik napot otthon tölti anyuciékkal. Van ennek jövője vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Megszakad a szívem..nagyon fura érzés :/
2019. nov. 5. 16:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja es neki eleg lenne a heti 1-2 nap, szerinte ez jot tenne nekunk..
2019. nov. 5. 16:47
 2/17 Lachesys ***** válasza:
attol fugg mennyi idore. mik a terveitek a jovore nezve. utana tudsz menni? miota vagytok egyutt? terveztek csaladot? stb stb, nem hiszem, hogy ezt nem beszeltetek at.
2019. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Most kaptam meg itthon a munkam amiert sokat kuzdottem. Sot van egy fontos masik allasom is. A lakasom ittvan , fizetem ra a hitelt. O lazan ravagta ha akarok megyek ha nem akkor nem. Szivesen mennek de nem tudok :(
2019. nov. 5. 16:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha átmeneti állapotként tekintetek rá, akkor működhet. Ha komoly kapcsolatban gondolkodtok akkor nyilván nem úgy képzelitek el a közös jövőt, hogy örökké külön városban éltek, tehát valahol ott kell lennie a távlati tervekben annak, hogy hogyan tudjátok ezt majd megoldani. Így se könnyű (és nem is mindenki képes távkapcsolatra), de azért nem lehetetlen. De azt csak ti érzitek, hogy a ti konkrét esetetekben ez menni fog-e.


Amúgy miért gondolja a párod, hogy ez még jót is tenne a kapcsolatotoknak? Ez azért nekem fura. Azt se értem, miért kéne minden hétvégi látogatásából egy teljes napot az édesanyjára szánni, hacsak nincs valami egészségügyi vagy más komolyabb dolog a háttérben.

2019. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Elhiszem hogy rossz meg minden de heti egy két nappal szerintem ki lehet bírni...
2019. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Az anyucija az a családja.Biztos nem fogja elhanyagolni miattad.Anyuciból csak egy van,barátnőt lehet cserélni,ha valami nem tetszik.Inkább enged el.
2019. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Mivel már most "anyucizol", ezért jobb lesz nektek külön. Ezt ő is tudja, ezért nem érdekli, hogy mész vagy maradsz.
2019. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jaja, még is mennyi időről van szó?
2019. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Végleges. Nem jön haza.
2019. nov. 5. 18:10
 10/17 A kérdező kommentje:
7es azert anyucizok, mert nem birja elengedni a 30 eves fiat. Foz ra, nem hagyja h en tegyem , kinevet ha en mosom a ruhajat es lenez engem. Folyamatos lelki terror alatt tartja a parom, hogy sosincs otthon veluk, es nem birja ezt, belebetegszik. Ez minden csak nem egeszseges.
2019. nov. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!