Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy lelkibantalmazo kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelkibantalmazo kapcsolatnal ha a bantalmazo szakitast emleget az csak fenyegetes vagy komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

társfüggő vagy.


utolsó, mit jelent az, hogy kötődési gond?

2019. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: bármilyen abnormális kötődés egy emberhez.

A Kérdező gyanítom gyerekkorában nem kapott elég figyelmet, így teljesen rettegésben van, hogy megint elutasítják.

A párja meg valamiért úgy érzi csak manipulációval meg terrorral tud uralmat tartani. Nem engedi megmutatni azt, aki valóban, tart 2 lépés távolságot. Vagy olyan szülői mintát látott, hogy pl anyuka csak így érte el, hogy apuka figyeljen rá.

Nyilván nem vagyok pszichológus és ez nem diagnosztika, de ilyesmik szoktak felnőttkorban kötődési gondokat szülni.

2019. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne álltasd magad.. tudom, hogy rossz érzés de lesz aki megbecsül majd.. nehéz lesz kiírtani a gondolatokat így ha teheted kérj segítséget. Ne várd meg, hogy "becsússzon" egy gyermek mert akkor egy ártatlan személy is sérülhet aki nem tehet semmiről és ráadásul mindig látnod kell és még nehezebb lesz a leszokás róla. Sajnálom, hogy ez van az életedben de úgy tűnik inkább szagolgatja a nárciszait mint, hogy téged ápolgatna, hogy virágozz mellette. Tapasztalatból irok és azok szerencsések egyike vagyok akinek született egy gyönyörű gyermeke egy beteg embertől. ❤
2019. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tedd mérlegre az életedet. Mid van? Van egy hamis biztonságérzeted, mert szeretnéd biztonságban tudni magad, és ezért mindent elviselsz, feladsz, hagyod magad kihasználni, megalázni, elsorvasztani. Képes vagy a boldogságodat is feladni az illúzióért. Boldogtalanságra vagy ítélve saját magad által.

A másik oldalon viszont ott a boldogság lehetősége, ahol szeretetben fürdesz, ahol megkapod a tiszteletet, ahol megbecsülnek, ahol valódi biztonságot kapsz. Értékes ember vagy, keress olyan társat magad mellé, aki ezt neked visszatükrözi! Érezteti veled, hogy nagyra becsül és szeret. Ekkor minden perc a boldogságról fog szólni a számotokra.

Csakhogy előtte neked kell megtenni egy bátor, nehéz lépést. El kell szakadnod a lelked sanyargatójától, aki lassan,de biztosan meg fog ölni, így vagy úgy. Mellette nem vagy biztonságban és még boldogságban sem. Szedd össze a bátorságodat, ha élni akarsz és szakadj el tőle! Élet vagy halál ?! Te döntesz......

2019. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem is egy beteg nőtől született egy csoda kislányom. Szerencsére már elváltunk, de addig csak az erőszak volt, megalázás, kihasználás. Csak neki pont, hogy jó gyerekkora volt. Csak túl "jó" volt az egyik fele, mindent megadtak neki, sosem kellett nélkülöznie, elkényeztették. A másik fele viszont hiányzott, nem hallgatták meg sosem, szeretetet csak ajándékok formájában kapott. És ezt teszi ő is a gyerekünkkel. Nem tudott fejlődni. És annyira megszokta, hogy nem is akar változni. Nem is fog.

De a gyerek miatt muszáj szinte minden nap látnom. És a majdnem 4 év alatt semmit sem változott, most is pont úgy beszél velem, mint a kutyájával.

Szóval csak megerősíteni tudom, hogy olyan kapcsolatban érdemes élni ahol szeretet és tisztelet van.

2019. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Első felindultságomban azt akartam írni,h lehetsz ilyen hülye,h ezt tűröd,de utána próbáltam bele képzelni magam a helyedbe.Gondolom nem keresel annyit,h eltartsd magad,így anyagilag rászorulsz erre az állatra?!Hál Istennek mindig v saját egzisztenciám,sose szorultam másokra,de szörnyű lehet ennyire függni vkitől,aki nemhogy nem becsül meg,de még folyamatosan terrorizál is,az meg mindennek a teteje,h az ő szemétségéért még te kérsz bocsánatot!Muszáj kilépned ebből az életveszélyes helyzetből,mert ennek sose lesz vége!Amúgy én az első pofonnál jól visszaütöttem volna,ettől bármelyik pasi ledöbben,és ugyanazzal a lendülettel tipli!Sajnos az első pofont mindig követi újabb,de hál istennek ezt nem tapasztalatból írom,hanem sokat nézem az ID Extrát!:)
2019. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!