Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után érzitek egy kapcsolatnál, hogy “nem működik”?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy mennyi idő kell ahhoz, hogy akár az egyik fél számára, akar mindkét részről tudatosuljon, hogy ez így nem működik. Én 3 hónapot pazaroltam el, amikor már az első héten tudtam, hogy nem illünk össze, de azt hittem még működhet. Nektek mennyi idő után jön a felismerés?

2019. aug. 22. 12:41
 1/4 Izabella220 ***** válasza:
100%
Van aki több éve együtt van a másikkal, úgy hogy tudja bem passzolnak. Csak minél tovább van valaki a másik mellett annál több dolog tartja őket össze, akár anyagi vagy gyerek
2019. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Én meg azt nem értem meg, hogy miért hiszi a többség azt, hogy egy kapcsolatban mindig összeillenek a felek? Mondjuk egy 10-20 éves kapcsolatban szerintetek még mindig annyira odavannak egymásért, még mindig imádják egy más tulajdonságait, még mindig heti 5X van szex, még mindig izgalmasok a mindennapok? Igen, egy idő múlva már 1000X fontosabb a biztonság, mint a lángoló érzelmek. Aztán eljön egy pont, amikor félrekacsint az ember, mert már belefásult a szürkeségbe. Nem, nem 20 évesek fél éves kapcsolatáról beszélek, hanem olyanról, ahol már minden megvan! Bolond az, aki egy kalandért elválik. Jobb lesz utána? NEM. Egy negyvenesnek, főleg ha férfi, már nincs akkora lehetősége újból kialakítania egy jó kapcsolatot. Azt is tudni kell, hogy az ismeretlen mindig édesebb, de hogy majd mit tartalmaz a doboz, az utána derül ki. A hosszú kapcsolatok többsége menetrendszerűen a szexen megy el, vagy mert haláli unalmas, vagy mert egyáltalán nincs. Hahó! Mondom egyáltalán nincs! Persze erről beszélni tabu, mert hát az ciki lenne. Se a nő, se a férfi nem publikálja, csak a tényt, hogy hát megcsalt. Na és? Mi fog változni ettől? Otthon nincs szex, mástól meg van. Az otthon biztonsága megmarad, egy gonddal kevesebb. Ja, a lelki megpróbáltatás. Hát az van, amikor az ember a hátát forgatja a másiknak.
2019. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején. Nem is kezdek kapcsolatba olyannal akinél nem érzem azt, hogy tökéletes minden és odavagyunk egymásért. Nyilván x év múlva ez változhat, de semmi értelmét nem látom belemenni egy olyan kapcsolatba ahol nem rózsaszín ködös happy tökéletes minden.
2019. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
#2! Őszinte megértéssel, odafigyeléssel és törődéssel meg lehet tartani a szerelmet, legalábbis a szeretetet, csak ahhoz energiát is kell befektetni! A többi csak kifogás. ha valaki megcsalja a másikat, az már nem szereti, nem tiszteli, hazudik, egy genyó ember. Még akkor is, ha sosincs szex.
2019. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!