Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már veled úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veled úgy, hogy semmi előzményét nem láttad a dolognak?

Figyelt kérdés
Volt már olyan szakításod, ami olyan váratlanul ért mint egy villámcsapás? Mondjuk azt hitted, hogy minden rendben van és a párod sem adta jelét, hogy erre készülne, majd egyik pillanatról a másikra bejelentette, hogy mégsem szeretne többet veled lenni? Történt már valakivel ilyen vagy hasonló eset?

2019. nov. 12. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul nagyon megalázó módon, az új barátnőjével együtt várt egy összejövetelen. Az első kapcsolatom volt, volt miből tanulnom :)
2019. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Volt egy barátom, aki azt mondta, leélné az életét velem, majd két hét múlva azt, hogy már három hónapja boldogtalan.

Fáj, de hosszú távon jobban jártál. Ilyen döntésképtelen ember minél később hagy el, annál nagyobbat vág beléd.

2019. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, messengeren dobott ki, előtte lévő nap is elmondta, hogy nem kellek neki, de mivel normálisan beszélgettünk tovább aztán, azt is hittem csak viccel. Nem viccelt, másnap is közölte ezt és hogy a cuccait is kidobálhatom már. Komolyabb indoka nem volt rá.
2019. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégha bejelentette volna, de csak eltűnt, több mint 4 év után, azt hittem belehalok.
2019. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, a módja jött hirtelen és lepett meg, de a viselkedéséből számítottam rá, hogy valami nincs rendben.
2019. nov. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is hirtelen történt. Pont, mikor már biztos voltam benne, hogy megszűntek a bajok.
2019. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!