Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legdurvább dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog ami miatt szakítottak veled?

Figyelt kérdés
Mit mondtak, volt olyan aki nagyon alpári módon tette, és sosem gondoltál rá?
2019. okt. 15. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadtam el a kutyáját. (sosem láttam a kutyát sem)
2019. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Bebaxtam szombat délután 2 körül egyedül, amikor átjött, már kottarészeg és iszonyú büdös voltam.

Friss kapcsolat volt, úgyhogy egy hétig még gondolkozott, hogy mi legyen, de aztán kiadta az utamat.

2019. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívtam, nem vette fel, majd visszaírt egy smst, hogy "bocs, nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet" (4 évvel azelőtt szakítottak) akkor jöttem rá, hogy csak meghúzott és így koptatott le. Mondhatta volna hogy csak dugni akar, akkor én is úgy álltam volna a dolgokhoz, hogy nem csináltam volna magamból hülyét, hogy keresgetem. De nem velem fordult ilyen először, evvan.
2019. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Kiköltözöm Hollandiába tulipánt szedni."
2019. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azzal az indokkal tette valaki, hogy idióta p... a vagyok. Ugyanez az ember qrvázta le a régen halott anyámat.
2019. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy ő nem szeretne saját otthont. Megfelel neki az albérlet, utazgatni szeretne és külföldön dolgozni 40 éves koráig (31 volt a szakításkor). F
2019. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elég rasszista.
2019. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aznap írtam neki, hogy vennék neki valamit, mert állítása szerint dolgozott egész hétvégén. Erre ő annyit írt: Fogdd már fel, hogy nem kellesz és nyugodtan kidobálhatod az ottmaradt holmijaimat is." Lefagytam. Ennél alpáribb szakítást még nem hallotam soha, de azt végképp nem gondoltam volna, hogy ez pont velem fog megtörténni... Pedig nem vagyok egy semmirekellő ember, dolgozok, besegítek itthon, türelmes voltam vele, pedig nehéz természete volt.
2019. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lebukott előttem, hogy mással kavar és a végén ő ordibált velem, hogy én hogy képzelem és takarodjak a pcsába. :D nagyon volt tévedve az "úriember" :D de vigasztal a tudat, hogy azóta se változott semmit..
2019. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!