Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajok vannak a párom és köztem. Van egy közös kislányunk. Emiatt ő kis szabadságra vágyott. Engedtem neki eljárt egy barátjával szórakozni. Ebből állítólag szerelem lett. Lebuktak. Nem őrjöngtem hanem megpróbálom visszaszerezni. Tanács?

Figyelt kérdés
Azt mondja már nem szeret de mióta kiderült többször célzott rá hogy fontos vagyok neki és többször meg is csókolt. Vissza szeretném szerezni de nemtudom hogy. A jó hogy még együtt lakunk. Valaki tanácsot adni?
2014. dec. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ami nem megy azt nem kell erőltetni
2014. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem erőltetném. A férjem férfiként is mindig azt mondja amit én: Vagy vagyok valakivel (normálisan) vagy nem. Nincs köztes. Ahol ilyen előfordul, ott vége a kapcsolatnak. A többi csak önbecsapás.


Egy gyereket egyébként két ember vállal. Nincs olyan hogy megunom és most szabadság kell, csináljon mindent a férjem mert most faszizni meg bulizni járok. Ugyanez fordítva is érvényes.


A te döntésed, de én ilyen férfiért nem küzdenék egy percig sem.

2014. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben a tortenetben a kulcsmondat az hogy kimondta, hogy mar nem szeret.Minden mas mellekes.


Az, h meg csokolgat es hasonlok az sok embernel szakitasi tunet, nem jelenti azt h kapcsolatot is szeretne veled.Szerintem inkabb azt probald vele megbeszelni h h jelentsetek be a gyereknek es mi lesz a tovabbiakban.


Emberekert nem erdemes kuzdeni, mert ha szeret akkor ugyis marad, ha meg nem akkor neked is jobb igy:-)

2014. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a férfi. Szeret mert mondta hogy most tudja hogy elrontja az életét de úgy is visszajön hozzám. Mikor megcsókolt azt mondta szakít a másikkal. Túl erős a kötelék közöttünk. Tegnap este is láttam rajta hogy még szeret. Ezért kérek tanácsot hogyan tovább?
2014. dec. 25. 09:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma pedig minden ok nélkül elkezdett nosztalgiázni. Emlegette a szép emlékeket. Eseményeket. Szerintem ennek oka van.
2014. dec. 25. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Áh, emlékszem arra a szép vasárnapi napra, egész nap nosztalgiáztunk a kapcsolat kezdetéről, közös életről beszéltünk, teljesen beleéltem magam, hétfőn dobtak :D

Ennyit erről.

Csodálom, hogy ilyen türelmes vagy és naív, én vissza se fogadnám, nem hogy még én küzdjek érte...

2015. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!