Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az ex azt mondja maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex azt mondja maradjunk barátok, mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
Szakítás után azt mondta, hogy maradjunk barátok, ha nekem is jó, mert nem akar teljesen kitörölni az életéből tudni akarja, mi van velem. Valószínű, hogy csak bűntudatból mondta, hogy könnyebb legyen a lelkének? Vagy kispadra tett, hogy ha nem jön jobb újra elővegyen, mint valami játékot? Veletek is fordult már ilyen elő, ha igen mi lett a vége? Valóban barátok tudtatok maradni?
2019. nov. 21. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy mi lehet mögötte, de én személy szerint nem szerettem soha az exemmel barátként jópofizni. Mindketten tudjuk, hogy ez nem lesz soha olyan értelemben barátság és a jövendőbelit esetleg kifejezetten zavarhatja is...


Persze, nincs harag meg semmi, van olyan exem, akivel olyan értelemben jóban vagyunk, hogy születésnapomon felköszönt meg ilyenek, de nem vagyunk puszipajtások. A múlt szép volt, a kapcsolat, ameddig tartott, jó volt, emberileg korrekten váltunk el, ez eddig oké... De kell egy tisztes táv ahhoz, hogy az ember le tudja magában zárni a dolgokat és be tudjon engedni egy új embert az életébe szerintem...

2019. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Vagy mert esetleg emberileg többre tart, mint egy jelentéktelen ismeretlent?
2019. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem van olyan exem akivel baratok vagyunk, de az nem volt hosszu kapcsolat.
2019. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy az légy neki, mint autóban a pótkerék: ha defektet kap - elővesz!!!

Lányok, nők! Miért kell ezt annyiszor tudtotokra adni?

Ffi.

2019. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetemben volt számomra annyira fontos a személye,hogy idővel,feldolgozva a történteket ne a sértettségemen át,hanem megint annak lássam aki ő igazából.

Előtte is fontos volt,attól mert nem jött össze köztünk,nem passzolunk és elvittek az érzelmek még ugyanúgy fontos.

Néha beszélünk egymással,ritkán össze is futunk ha úgy jön ki a lépés,semmi komolyabb bele folyás a másik életébe.


De ő a te exed!Te tudod,hogy ő miért mondja,te ismered.

Ha ismered.

2019. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találkozunk beszélünk, hetente. Könnyebb így a lelkemnek. Nem tudom megbocsátani amit tett, ő se akar engem van valakije. De nagyon felégette a világom, gyenge vagyok s nem birnám el, hogy csettintésre neki könnyű tovább lépni míg én kb összeroppantam.
2019. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!