Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a volt barátnőm erősködik, hogy maradjunk barátok szakítás után, pedig már soha nem lesz esély arra, hogy egy párt alkossunk újra?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

mert tűzben akar tartani.

nyilván alakul neki mással csak ezt még nem kötötte az orrodra.

aztan ha nem sikerül akkor futna vissza hozzád.


nagyon ritka mikor barátok tudnak amradni az exek..sokkal inkább olyan barátok h szexelni azért néha még jó.

2017. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tűzben akar tartani, és közel sem biztos, hogy nem lenne esély arra, hogy újra összejöjjön veled.


Nem tudom, szerintem sima barátságot senki sem akar azzal, akit egy hete még Szerelmemnek szólított...


21/L

2017. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első tuti pasi... én a falat kapartam, amikor kiléptem egy kapcsolatból, és már ment a kombinálás, h biztos alakul mással. Jah, persze...

Én anno akkor csináltam ezt, amikor próbáltam a lehető legkevésbé bántani a másikat. Persze mai fejjel már tudom, hogy ez baromság, de amíg a lányzó fiatal, és/vagy nem túl tapasztalt ilyen téren, hajlamos elsősorban a másikat nézni, és helyette gondolkodni. Pl. ha azt látja rajtad, h "belepusztulsz" a szakításba, akkor azt gondolja, segít azzal, ha a szakítás ellenére a közeledben marad. Mondd el neki, h ez nem segít, nem akarod. Pont.

2017. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem erősködöm, de a legtöbb exemmel jó viszonyban vagyok, akivel nem, az meg nem rajtam múlt.

Én egyikre sem haragszom, nem rossz ember egyik sem, ha az lenne, nem lett volna köztünk kapcsolat, és attól, hogy mi nem tudtunk közös jövőt építeni, nem vált rosszá egyik sem.

Egy eset volt, amikor én kértem, hogy egy ideig semmilyen kontakt ne legyen köztünk, az azért volt, mert annak ellenére, hogy én is szakítani akartam, halálosan szerelmes voltam, és felzaklatott, fájdalmat okozott minden beszélgetés. Ő megértette, és nem lettünk barátok.

2017. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinte nem csak a szex az egyetlen értékes dolog, amit nyújtani tudsz.
2017. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A két dolognak semmi köze nincs egymáshoz. Az, hogy barátságot akar, nem azt jelenti, hogy újra össze akar veled jönni. Tudod mit jelent a barátság? Hol az összefüggés? Nem azt kérte, hogy szexpartnerek legyetek amíg nincs párotok. Legalábbis nem ezt írtad. Barátságot kért.


Ha te is olyan típus vagy (mint pl én is), hogy exekkel nem barátkozol, akkor mondd meg neki. Nem értem a felháborodásodat.

2017. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is barátkozni akartam az exemmel, miután kidobtam. Mert 2 évig voltunk együtt, ebből másfél évig heti 6x találkoztunk, fura lett volna, ha egyszer csak ez megszakad úgy, ahogy van. Meg hát ja, hátha úgy alakul, hogy még összejöhetünk. De mindig csak összevesztünk, akárhányszor beszéltünk, szóval inkább tovább léptünk. A legutóbbi barátomnál úgy voltam, hogy örülök, hogy nem látom, hiába akartam volna még járni, de inkább megszakítottam vele minden kapcsolatot.


21/L

2017. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Psychopathist válasza:
Azért mert a szakítástól függetlenül is értékes embernek tart.
2017. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!