Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez a maradjunk barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a maradjunk barátok hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni azokat akik úgy vannak vele hogy maradjunk barátok szakítás után. Én nem tudok ennyire elvonatkoztatni az érzelmeimtől, engem zavar az ha egy olyan emberrel kell jópofiznom akivel korábban egy ágyban feküdtünk. Elég a napi 2x köszönés és ennyi, mindenki élje az életét.


A másik hogy lehet ennyire "pofátlan" egy ember hogy az kérje a másiktól hogy maradjanak barátok, mert még mindig szeret de most nem akar kapcsolatot és később lehet hogy összejövünk? Ez csak nekem felfoghatatlan? Szakítsunk és maradjunk barátok azért hogy később újra összejöhessünk ha lesz hozzá kedve. Ez nekem kicsit sok volt...


2017. febr. 26. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, nekem az exem adta ezt elő amikor szakított velem, hogy "De barátok még maradhatunk" "De ettől még ugye fogunk találkozni?" "Majd lehet egyszer te leszel a férjem"

Nonszensz, nem tudom mire gondolt :DD

2017. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan így próbálják talonban tartani az embert, ha esetleg nem jönne össze jobb. Ennek én sem látom értelmét, elég önző felfogás/viselkedés.

Ellenben vannak exeim, akikkel jóban vagyunk, mert sok a közös érdeklődési körünk, kedves ismerősünk...etc. Ezzel sincs szerintem semmi gond, ellenben el kell fogadni, ha a másik nem vevő erre. Nem mindenki egyforma, és legfőképp, nem ugyanolyan viszonyban válnak el a párok egymástól.

2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem!Szerintem meg csak simán érzéketlenek, és hülyék.És azt hallották óvodásoktól hogy ezt így kell csinálni. Átlag ember akit úgy hagynak ott, hogy nem akarja a kapcsolat végét, nem megy bele a barátkozzunk hülyeségbe,hacsak nem szeret szenvedni.Nincs is értelme.Max ezt úgy tudom elképzelni, hogy mind a ketten egyetértenek, hogy ez halott ügy, és tovább akarnak lépni.
2017. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!