Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezeljem a szakítást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a szakítást a szakítás utáni baráti összejövetelen? Milyen hibát kell mindenképp elkerülni?

Figyelt kérdés
9 napja szakított a barátom 7 hónap után egyik pillanatról a másikra. Azóta nem beszéltünk és akkor sem beszéltük meg a dolgokat. Holnap baráti összejövetel lesz ahol ö is ott lesz. Természetesen nem azért szeretnék menni hogy a problémával foglalkozzak hanem hogy a barátokkal legyek. És tudom azt is hogy tabu téma lesz ez és el is fogom kerülni a témát. Viszont biztos lesznek váratlan helyzetek amire szeretnék felkészülni. Nektek mik a tapasztalataitok? Mit csinálnátok másképp ? Hogyan lehet a leginkább oldani a feszültséget? Mire kell figyelni? Mi az amit nem lehet elkerülni és mit nem szabad semmiféleképp csinálni? 20L , ö 24F

2019. nov. 22. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy szakít 7 hónap után és annyira sem méltat, hogy legalább személytelenül elmondja miért? Így ezután biztos nem mennék vele egy közegbe, nem tudnék jópofizni. Főleg hogy szerintem másik lány miatt dobott, úgyhogy nagyon szar estéd lesz, szerintem ne menj el.
2019. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 , szerintem se menj el mert baromi kellemetlen lesz. Vagy esetleg kérj meg valakit hogy menjen veled.
2019. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elkepzelhetőnek tartom hogy amiatt mert sok voltam neki, sok időt töltöttünk együtt és neki több szabadságra volt szüksége. És biztos nem egy másik lány miatt, mert azt éreztem volna, tudtam volna. Tiszta ember, teljes őszinteség és bizalom volt.
2019. nov. 22. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Jön barátnőm, egyedül nem mennék
2019. nov. 22. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, ha 7hónap után nem sikerült megbeszélni a szakítás okát, akkor nagy valószínűséggel itt is el tudjátok egymást kerülni. Egyebkent ha nem lennék túl rajta én sem mennék el.
2019. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi extra, ismered a társaságot, ő meg úgyis kerülni fog, amekkora jellemhős.

Ha valahogy mégis szóba kerül, mondd, hogy ez már rég volt!

2019. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!