Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha vége a kapcsolatnak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vége a kapcsolatnak akkor a barátokkal és a családdal is vége? Az én felelösségem hogy az exem barátainak és családjának megmondjam hogy vége?

Figyelt kérdés
A volt barátom másfél hete szakított velem. Elmentem a tesójáékhoz hogy tanácsot kapjak milyen ember ö és fog e változni a döntése. Az anyukája magától írt rám a szakítás után 4 nappal, s ahogy írt rájöttem hogy nem tudja mi történt. Nem mondtam neki mi történt de úgyse tettem volna mintha együtt lennénk, hisz nem az én felelösségem elmondani. A barátai se tudták, a legjobb barátja se akire azért írtam hogy érdeklödjek a hogy létéröl és talált e más munkát. Ez volt egy héttel a szakítás után. De volt barátom neki se mondta el. Az unokatesójáékhoz mentem kirakózni amiröl már másfél hónapja beszéltünk hogy megkéne ejteni. Nem volt szó volt barátomról, nem azzal a céllal mentem oda. De ezen kiakadt hogy úgy teszek mintha nem szakítottunk volna. Holott neki mondania kellett volna mindenkinek hogy vége, nem nekem kellene elmondani. Általa sok ismerösre tettem szert és az elmúlt 7 hónapban rengeteget voltam együtt ezekkel az emberekkel. Most azért mert ö szakított nem várhatja el hogy mindenkit dobjak ki az életemböl. Lesznek majd új barátok biztosan, s néhányan elfognak költözni a tavasszal. De most nem akarok bezárkózva itthon ülni és bánkódni. S semmi hátsó szándékom nincs azzal hogy érdeklödöm mi a helyzet a töbiekkel s idöt töltök velük együtt. Tegnap egy 13 személyes társasággal programoztunk ahol abszolút szóba se került a mi ügyünk, jól éreztem magam, ezért is mentem oda. S lett volna lehetösége megmondani az este folyamán ezt a szemembe, de csak most másnap reggel írt szemrehányásképp hogy milyen beteges és hátborzongató viselkedés ez...

2019. nov. 24. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha én lennék az exed helyében én se örülnék neki ha ilyen szinten lógnál a haverjaimmal.
2019. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna. Kicsit parás.
2019. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az ő társasága, ő rokonsága, ő barátai. Neked semmi közöd hozzájuk,most már. Szállj le róluk, a saját barátaiddal találkozz.
2019. nov. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!