Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után és miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és miért lett vége a kapcsolatodnak?

Figyelt kérdés
Há előtte 5-10, vagy akár még több évig jól működtek a dolgok, utána már hogyhogy nem?

2019. nov. 28. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A nők öregszenek. Friss husi kell.
2019. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

14 év, és azért mert hagytuk kihülni, félrelépkedtünk már.

Nagyon nagy hiba volt, mai ésszel máshogyan csinálnám!

2019. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

1.5 év- megbízhatatlan volt


Ha probléma volt, előkerült Schrödinger macskája és vagy felhozta, hogy szakítani akar, vagy nem. Annyiszor kidobott szóban, minden vita alkalmával menekülőre fogta, aztán meguntam és kibaxtam én. Ja, akkor nem úgy gondolta. Én meg igen. Addigra már ezerszer elgyászoltam, nem éreztem semmit, csak megkönnyebbülést.


Inkább csak hülye voltam, hogy addig húztam

2019. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ugyanez van nálam!!

1 éve vagyunk együtt, de ha nézeteltérés van, azonnal neki elege van, szakítani akar. Rohadtul unom már ezt, hogy ezzel fenyegetőzik. Emellett sajnos rá kellett jönnöm, hogy holt unalmas, poshad a számítógép előtt..

Pár napja látni se nagyon akarom, majd ha élőben találkozunk, véget vetek ennek, mert marhára unom.

2019. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt akivel egy macska miatt lett vége, 4 év után.


Volt aki félrek**úrt.


Volt akinél belefáradtam abba, hogy mindent mondani kell, majd egyre lustább lett, dolgozni sem akart, egy borzasztóan lusta semmilyen ember lett belőle, ez 19 hónapig tartott és 13 hónapig minden tökéletes volt.


Volt akivel a vége felé sajnálatból voltam együtt.


És volt az utolsó, akivel gyerek miatt szakítottam, pedig a kapcsolat legelején tisztáztuk, hogy én nem akarok gyereket, ő is váltig állította, hogy ő se akar soha az életben gyereket. Majd ez megváltozott 3 év és 4 hónap után, aztán én voltam a szívtelen a szemét, és aki nem szereti őt ésatöbbi....


35/f

2019. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 év után, mert én nőként nem akarok gyereket, neki pedig fontos volt a család, mindig is nagy családot akart, csak miattam egy ideig úgy gondolta, le tud róla mondani. Aztán kiderült, hogy mégsem.
2019. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!