Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen meg szokták kérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen meg szokták kérdezni, hogy mikor lett vége az előző kapcsolatodnak és miért? Mi fér bele az ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Engem érdekelne, de nem merem megkérdezni. Meg például érdekelne, hogy a való életben éppen alakul-e valakivel vagy, hogy mikor szexelt legutóbb :D

Nagyon kíváncsi vagyok?

25/N



2019. okt. 2. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát férfiként megszoktam kérdezni a nőket, de csak a tisztán látás végett, hogy tudjam milyen jellemvonások, viselkedési formák azok, amik már zavaróak lehetnek az adott hölgynek.

Mondjuk neked mindegy, hogy beszélsz e szexről, de ha nőnek írnám, tuti offolna egyből.

Amúgy minek érdekelne, hogy mikor szexelt utoljára, semmi közöd hozzá.

2019. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a való életben alakulna valami valakivel,akkor minek társkeresőzne? :)

Kicsit fura kérdés lenne.

2019. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent tinderen, de ha fent lennék, tőlem bármit megkérdezhetnél.

36/F

2019. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Engem nőként meg szoktak kérdezni, meg az első randin is.

Ilyenkor offolom az illetőt. Köze nincs hozzá! Kim ő nekem, hogy a múltamban vájkáljon, és anélkül, hogy ismerne, ítéletet akarjon mondani rólam?

2019. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, elég hülye vagy. Szerintem joga van tudni, hogy érzelmileg stabil vagy, vagy az a nő vagy aki még mindig sír az exe után, szakítás után is.

Joga van tudni a pasinak.

2019. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek teljesen normalis kerdesek, kiveve talan a mikor szexeltel utoljara. En is szeretem tudni, hogy valaki pl. 8 eve egyedul van (fura), vagy eppen 3 hete szakitott az 5 eves kapcsolata ok (erzelmileg vszinuleg meg elerhetetlen). Mindegyikhez volt mar szerencsem.

De az a durva, h mind3 pasi, akivel randiztam az elmult 6 honapban, megkerdezte tolem, h mikor szexeltem utoljara. Ezen en is meglepodtem, de kitero valaszt adtam.

2019. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!