Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem sűrgös segítségre szorul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem sűrgös segítségre szorul?

Figyelt kérdés

Tegnap rám írt az exem akivel békeben váltam el,hogy szeretne áthozni nekem az ételtartómat, 4 hete szakítottunk.Mivel én nem igényeltem,belém kötött, leírta hogy valamelyik nap gondolt rá hogy felhívjon aztán nem tette..én mondtam neki hogy nem tudnék vele találkozni mire ő megsértődött és azt mondta Miattam nincsenek már barátai,sok időt pazarolt rám,pénzt költőt rám és egyebek..

Normális az ilyen?

Haragszik?

Megkérdeztem a barátait,azt mondták hogy ő az aki nem keresi őket nem fordítva.....



2019. nov. 29. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezted a barátai....


Hagynod kéne a f**aszba az egészet ahogy van, semmit nem foglalkozni se az exeddel se a barátaival.

2019. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tiltsd le. Probléma megoldva.
2019. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Letiltottam gyerekek...

De nem normális

Ő írt rám,azzal fenyegetőzik hogy feljelent mert vitáztunk messengeren...

2019. nov. 29. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetőzzön, ha ezzel bemegy a rendőrségre, képen fogják röhögni. Van olyan sajnos, hogy egy ember ennyire kifordul önmagából, próbálj meg nem foglalkozni vele.
2019. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Te sem vagy túl rajta, ha ezen rágódsz.

Pedig nem biztos, hogy megéri foglalkozni vele.

2019. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta, csak nagyon bántottak a szavai amik nem igazak és nekem esett.

Én szakítottam vele...

2019. nov. 29. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem szorul segítsègre, csak próbálkozott, ami nem járt sikerrel. Ezèrt hamis bűntudatot akart benned kelteni. Sima manipuláció, semmi más. Ne foglalkozz vele.
2019. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lehetnél kicsit megértőbb is vele, nem kéne így aláznod. Te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe, neked jól esne, ha telibe szarnának, amikor te még szerelmes vagy? Nem hiszem... érzéketlen vagy.
2019. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem meg olvass vissza..

Mert én csak annyit írtam hogy nem kell az ételtartó

A megalázást ő csinálta...

2019. nov. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!