Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa, ha valaki jóban van az exével és ha segítségre szorul az egyik, segíti a másik?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 22:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez attól is függ kinek furcsa.:D
2017. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te mmit szólnál,fordított helyzetbe lennél??
2017. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ismerősöknek, idegeneknek. Nincs barátnőm, ha neki lenne furcsa azt maximálisan megérteném :D
2017. febr. 14. 22:52
 4/17 A kérdező kommentje:
Engem nem izgatna a fordított helyzet. Nem vagyok kapcsolatban. Gondolom későn böktem be az előzőt.
2017. febr. 14. 22:54
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez a normális. De kisebbségben vagyok. A gyakorin pedig elenyésző kisebbségben, életben azért nem ennyire.
2017. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem az jött le, hogy abból indulnak ki az ismerőseim, hogy haragban kéne lenni az exekkel.
2017. febr. 14. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Haragban kéne lenni velük? Oszt miért? :D


Egyáltalán miért kéne bárkivel is haragban lenni? :D

Indokoljon már bárki, aki ezt állítja :D Egyik exemmel olyan jóban vagyunk, hogy 2-3 havonta minimum beszélgetünk pár órát, ha előbb nem keressük egymást. Barátok vagyunk.


Van exem, aki haragszik rám, de csak másfél év után tudtam meg. Van exem, akitől segítséget kértem, mert ő szakértő bizonyos témában, ami érdekel. Én szeretek jóban lenni az exeimmel. badarság, hogy haragudni kell.


miért kéne haragudni? Ez iszonyúan gyerekes gondolat. Pláne, ha indokolni se tudja valaki.

2017. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Nekem az jött le, hogy abból indulnak ki az ismerőseim, hogy haragban kéne lenni az exekkel."


Keressél érettebb ismerősöket. Komolyan.

2017. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert sok embernek nincs annyi társas intelligenciája,hogy tudja kezelni egy kapcsolat végét.
2017. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mert munkatársaim. :D. Annyira nem is zavar, csak eszembe jutott az eset. Szétmentünk, de még fél évet nálam lakott amíg összeszedett magának némi pénzt, hogy ki tudjon menni külföldre. Rezsibe kajába beszállt, házimunkát is csinálta, volt külön szobája, gyakorlatilag lakótársak voltunk. Kérdezgették szexelünk e, mondom miért? Nem vagyunk együtt. Húú akkor miért nem dobom ki? Mondom mert a barátom, feleződik a rezsi, besegít a házimunkába és az sem utolsó, hogy van kihez szólni :O. Reakció, szemforgatás volt. :D
2017. febr. 15. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!