Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a barátnőtök terhes?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogy én mit tennék: semmit, mert nő vagyok és (asszem) nem terhes. De a kérdésed nem valami konkrét. Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, komoly kapcsolat-e vagy csak alkalmi, akartok-e egyáltalán gyereket, hol laktok, mennyi pénzetek van stb. Így meg lehetne írni, hogy szerintünk mit csinálj.
2019. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szakítás kategória... Ilyen idióta kérdést. Örülnék!

Mellesleg nem kell összeesküdni olyannal, akiről ha kiderül, hogy esetleg terhes, azt se tudod mit csinálj. Érdekes módon választasz párt, számíthat rád szerencsétlen.

2019. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
*összefeküdni
2019. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha 12 héten belül van akkor szólnék hogy ne építsen a gyerektartásra mert semmit nem kap és vetesse el. (Ha a gyerek az ő hibája vagy fogi nem szedése miatt van)

Egyéb esetekben támogatnám, ha pedig megcsalás miatt dobom akkor elperelném tőle a gyereket. Ha genyó és ellenem manipulálja és képtelen együttműködni, akkor is elperelném. Az én kerestemmel egyik exem se tudott versenyezni, havi 150 recepciósként pedig a bírónak sem lesz elegendő. (Csúszópénzzel méginkább nem, ebben dolgoztam)

2019. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Na ezért már lehet, hogy megütném, mert tőlem biztos nem. 😱
2019. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Beszarnék, hogy honnan lett barátnőm, mert nő vagyok.


Egyébként tuti nem lehetek terhes. Egyszerre védekezünk két dologgal. Ha az egyik bebukik, a másik miatt akkor sem eshetnék teherbe. Ha meg mégis, akkor megérdemli a kis szaros, éljen, ha ezt összehozta.

2019. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni. Még amikor először voltunk együtt a barátommal, akkor kérdeztem meg tőle, hogy mi történne, ha véletlenül bejönne az az 1%, amit szoktak mindani a fogamzásgátlóra, és terhes lennék. Ő pedig azt válaszolta, hogy ez az én testem, és én döntök felette, de akármi lesz, ő mellettem lesz. Kedves válasz volt, de akkor valahogy a szívem mélyén azt akartam hallani, hogy ,,akármi lesz, természetesen megtartjuk, mert ez az legszebb dolog, amit mi ketten össze tudunk hozni". Ez a bennem levő romantikus álmodozó lélek...én biztosan mindenhogy szeretném, hiszen az enyém, mindegy, hogy házasságba jött vagy nem.

Viszont így, ahogy haladunk az egyetemmel és nemsokára eljön a munkavállalás, én is beláttam, hogy biztosan nem tartanánk meg még, mert hova? Így is mindketten eltartottak vagyunk, és nem akarom, hogy a szüleim neveljén helyettünk a saját gyerekünket. És csak jobb az mindenkinek, ha a dolgok a saját rendjük szerint és sorrendjükben mozognak, akármilyen ábrándozó lélek vagyok.

2019. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hihetetlenül ideges lennék és kiakadnék, persze ezt csak magamban. (ha nem volt tervezett csak "becsúszott")



Őt pedig mindenben támogatnám

2019. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Becsinálnék, mert tudom, hogy a feleségem hogyan fogadná :)

Komolyra fordítva hogyhogy mit? Én is részese voltam, hogy terhes lett.

2019. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!