Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítóok, ha mindkét fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok, ha mindkét fél dolgozik, de az egyik személy hosszas könyörgések, illetve veszekedés után csinál csak bármilyen házimunkát?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
kérdés ki ő. van olyan személyiség, aki egyedül is összevissza csinálja ezeket. szerintem azt kell eldönteni mi a fobtos neked a másikban.
2019. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Emberfüggő. Nálam az, nem vagyok házicseléd és nem vagyok hajlandó alap dolgokért veszekedni vagy könyörögni.
2019. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát páromnál mindent a mama csinált meg és sokszor még a taknyos zsebkendőit is nekem kell kidobnom helyette, mert x nap után már nem bírom nézni.
2019. dec. 2. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez történik akkor, ha valaki összeáll egy óriáscsecsemővel. Megváltoztatni nem fogod, szóval el kell döntened, tudsz-e így együtt élni vele vagy inkább megkíméled magad a további stressztől.
2019. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez magában nem volt az nálam az huszonévesen, de ahogy telnek az évek az ember rájön, hogy hoppá nekem eközben még egy gyereket is el kell látnom, és akkor már annyira nem fér bele! Ha nem tudod az anyja helyett megtanítani, vagy legalább 1-1 dolgot felvállaltatni vele, akkor sok jóra ne számíts!
2019. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne. Szólnék egyszer, szólnék kétszer, elmondanám, mik a következmények, aztán ami a földön van hagyva, azt dobnám ki a francba, a mosatlan rongyaival elmosogatnám a tányérokat és megkérném, hogy keressen magának a lakása helyett másikat amit összemocskolhat.
2019. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

hát..egy idő után, főleg ha bejön egy vagy több gyerkőc is akkor biztos szakítóok.

Érdekes ha a szüleimet nézem, ott meg van mindenkinek a saját kis dolga és mivel kertes ház, van bőven férfi és női munka is.

Hát komolyan én meg apukámat nem láttam házimunkát végezni , viszont mindig mindent megcsinált amit meg kell egy ház körül.

Mindketten ugyanúgy dolgoztak a ház körüli teendőkkel , csak éppen felosztva.

De azért valljuk be egy panelban nem sok mindent kell a férfinak csinálni, vagy ha mégis akkor azt az apróságot sem tudja megcsinálni. (pl. megszerelni valamit)

Hát a mai világban egy nő előbb megszerel akármit lassan mint egy férfi és látod, ez itt a baj.

Így már nincsenek egyensúlyban.

a férfi ló..t nem csinál munka után, míg a nő szaladgál egész nap.

Hát bizony ennek így ilyen formában csak konfliktus lehet a vége.

Mondom én aki detto szeretem a párom, de látom, hogy lusta és félek, hogy ha gyerek lesz akkor sem fog ez változni és akkor bizony félek, hogy válás lesz a vége....

de hát most mit csináljunk....

hagyjuk ott a férfit akit szeretünk ok persze rendben ...

aztán 30 év felett álljunk neki randizgatni , ismerkedni és bizony jó nagy eséllyel hasonló mentalitású férfiba botlunk és már le is csúsztunk a gyermekvállalásról.

Hát ez sem jó.

SZóval...igyekezni kell a jó kommunikációra, megoldani a problémát a jelenlegi pároddal, ha kell akkor fizessen takarítónőt heti egyszer ("szomszéd julisa néni" egészen biztosan nem kérne vagyonokat érte) és ennyi.

valahogy dűlőre kell jutni a meglévő párunkkal aztán ha nem megy akkor hát sajnos ez van. én is csak okoskodom aztán ennyi.D

2019. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez instant szakítás. Nincs kedvem egy nagy gyereket nevelni vagy olyannal együtt lenni aki ennyire igénytelen. Szerintem ha egy felnőtt embernek nem magától értetődő, hogy főzök mosok takarítok magamra akkor nem alkalmas komoly kapcsolatra.
2019. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 itt szerintem a mennyiségekről van szó. egy csomó pasi egyedül se cainálja meg úgy ezeket. vagy egy szétszórt valaki. szóvak ne az van, hogy elvárja, hanem, hogy neki ez nem úgy fontos. vagy egy szétszórt valaki.
2019. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
érdekes, hogy vannak itt a hszek, hogy nemnelég dominánsak manapság a pasik, de közben meg moson takarítson.
2019. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!