Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy szakítani akarok? Többször mondta már nekem, hogy soha nem fogja hagyni, hogy szakítsunk mert nem tudna nélkülem élni és félek, hogy nem fogja tiszteletben tartani a döntésem.

Figyelt kérdés

A legfőbb oka annak, hogy szakítani akarok, az az, hogy csalódtam benne az utóbbi időkben, megtudtam, hogy hazudott nekem jónéhányszor (pedig mindig azt hittem, hogy ő a legőszintébb)

Egyszer elmentem egy lakodalomba ahol táncoltam egy fiúval (mielőtt elmentem megigértette velem, hogy nem fogok egy fiúval sem, tudom, hogy beteges, meg én sem kellett volna hagyjam magam de már mindegy..) Lényeg a lényeg, egy fiú, akivel már régebben dolgoztam együtt felkért táncolni és szégyelltem visszautasítni, elmetem vele táncolni. Pár napra rá azzal állt nekem elő a barátom, hogy felhívta valaki aki ott volt a lagziban és azt mondta neki, hogy táncoltam egy fiúval és aztán ki is mentem vele, természetesen ez nem igaz, nem mentem ki vele. És be is vallottam, hogy csak táncoltunk egy zenére, semmi több. Egy másik story, nemrég ugyanezzel a gyerekes dumával jött, hogy felhívta az egyik haverja és azt mondta neki, hogy látta ahogy a munkahelyem előtt beülök egy kocsiba és elmegyek. És itt jöttem rá, hogy milyen hazudozó, és hogy az előző történetnél is csak kitalálta az egészet. Szeretem, de már igyis túl sok mindnet néztem el neki, ő is szeret, és sajnálom őt, mert tudom, hogy szenvedni fog nélkülem de ez így már nem mehet tovább. És volt még sok egyéb problémánk is. Hogyan értessem meg vele is, hogy nem működik?

20/L



2019. dec. 8. 14:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
7? mi van? egy lagziban táncolni egy ismerős sráccal miért veri ki a biztosítékot??? Te sem vagy 100-as az biztos..
2019. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
:)) 7-es, értékelem a vàlaszt, annak ellenére, hogy az utolsó mondattal nem értek egyet. Ha az ex barátja lenne megérteném, de amúgy semmi ok az aggodalomra, egyesek csak szórakozni szeretnek, én is például nagyon szeretek táncolni és azon a lagzin rajta kívül csak apukámmal táncoltam, hülye lettem volna ha elszalaszottam volna, mai napig sem bánom, mivel tiszta a lelkiismeretem és tudom, hogy semmi rossz gondolat nem járt a fejemben. (Ha esetleg te ettől félnél, semmi rosszindulat nélkül mondom)
2019. dec. 8. 16:29
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már mentegetőzz!

Az is mutatja, hogy az utolsó pillanat, hogy lépj!

Dehogy lesz öngyilkos. Én sajna láttam olyat is, egyik se szólt előre senkinek

Mellesleg, ha aláveted magad továbbra is, azzal TE leszel öngyilkos, lelkileg mindenképp.

Ha fizikai bántalmazásról tartasz, akkor ne menj egyedül, vagy csak írdd meg.

Ismertem ilyen kisajátító bármit is, még egy év után se kopott le, erre azért készülj!

2019. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%

A 7-es.

Ráadásul néptánc ... egek, az tömény erotika. persze, asszonypajtás meg a tökös józsi roppnak egyet a "búj búj zöldágra " .. ismerem a dörgést, orgia.

2019. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem tartok fizikai bántalmazástól, remélem nem csalódok

7-es, nem is az itt a lényeg, az csak egy példa volt, a lényeget meg nem vetted vigyelembe, nem tartom normális dolognak ilyeneket kitalálni, neki meg kellett volna bennem biznia ...

2019. dec. 8. 18:14
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Te ertsd meg azt h bantalmazo emberek mindig megtalaljak az empatikus embereket akiket madzagon rangathatnak2mert hagyják! Ne legyél benne ilyen jatszmaban! Alljal a sarkadra!
2019. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell mentőt hívni hozzá. Ha komolyan gondolja, megkapja az orvosi segítséget, amit tőled úgysem tudna, ha nem, megtanulja a leckét.
2019. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hasonló jóképességű barátom... Sajnos ő volt az első, na meg elég önbizalom hiányos voltam (részben miatta is), így nem tudtam én se szakítani sokáig.


Megesküdött, hogy soha nem fog velem szakítani és addig nem hagyott békén, amíg én se esküszöm meg erre :D Hallottatok már ilyet? :D Ha összevesztünk valamin, de akár csak egy kis összekapás, ami egyértelműen nem durva, már akkor könnyezett a szeme és fenyegetett öngyilkossággal. Volt, hogy eljátszotta, hogy fáj a szíve és dülöngélt az utcán. Volt, hogy amikor jött a metró, ráállt a biztonsági sávra, hogy ő most elé ugrik. Ha összevesztünk és haza akartam menni lenyugodni, nem engedett el. Erősebb volt nálam, olyan erősen megszorította a karomat vagy magához szorított, hogy levegőt alig kaptam, amíg meg nem ígértem, hogy nem megyek haza, addig el se engedett.


Ő nem tiltott el a barátaimtól, de szerintem ha tovább maradok vele, az lett volna a következő. Féltékeny volt ő is mindenre és mindenkire, ha jóban voltam és beszélgettem a fiú osztálytársaimmal, akkor azért, mert biztos megcsalom és elhagyom miattuk. Ha a lány barátnőimmel találkoztam, akkor sajnáltatta magát, hogy ők biztos boldogabbá tesznek engem, mert mindig olyan jó kedvű vagyok a talik után és ha vele vagyok akkor ennyire nem. Egyszer egy magyar énekes koncertje miatt is kiverte a balhét, mert csináltam vele közös képet :D Ha a családommal voltam, akkor meg az volt a baja, hogy nem vele foglalkoztam. Bezzeg ha neki nem volt kedve napokig találkozni és beszélgetni, meg hozzám érni, azt én fogadjam el.


Fizikai bántalmazás is mondjuk, hogy volt. A karomat szorította erősen, amikor valamin összekaptunk, egyszer akkor is, amikor egy pénztárossal kicsit bunkó voltam (felidegesített).


Én rászántam magam a szakításra. Először élőben, akkor azt mondta, most elmegy sétálni aztán megöli magát, üvöltve bőgött, annyira nem tudtam mit kezdeni a helyzettel hogy mondtam, inkább beszéljük meg újra. Aztán hazamentem, másnap pedig felhívtam és telefonon szakítottunk. Utána még írogatott, hívogatott a családjával együtt, végül valahogy elfogadta a helyzetet, de utólag visszagondolva tiltani kellett volna. Sőt, előbb szakítani (2 év után mentünk szét), vagy össze se jönni vele :D


Szerintem te is vagy hívd fel, vagy írd meg, utána tiltás, és szólj mindenkinek, hogy lehet, hogy veszélyben vagy.

2019. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Ugyanez a mese... csak én rövidebben irtam le. Annyi, hogy engem nem szorongat, ennyire azért nem erőszakos de csinált ő is hasonló őrültségeket, pl. ököllel vasba ütött, mint egy igazi elmebeteg... ivott is, szaladgált össze vissza mint egy mérgezett egér, alíg tudtam megnyugtatni. És ez még az elején történt.. nem is értem miért ragaszkodom ennyire hozzá... Nagyon sokmindenben egyet is értünk, viszont túl sok az olyan dolog ami egy kapcsolatban nem kéne ottlegyen. El akartam menni vásárolni a tesómak ajándékot és azt mkndta, hogy rendeljem meg netről. Végül elmentem

És elvárta, hogy felhivjam messengeren, hogy lássa, hogy nem vagyok kifestve :))

Amúgy elmondtam neki, hogy mit akarok, azt mondta megváltozik, de már nem tudok hinni neki, túl sokat csalódtam benne az utóbbi időben, nem tiltom le, nem engedé a szívem, mert tudom, hogy bántaná ha nem tudna elérni, amit én nem akarok, inkább addig mondom mig megérti, hogy ezt tényleg komolyan gondolom.

2019. dec. 10. 20:55
 20/25 anonim ***** válasza:

#19, légy ERŐS!

Nem kell egész estés programot csinálni ebből. Annál többet tud hisztizni!

2019. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!