Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek mik azok a dolgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik azok a dolgok, amik miatt felmerul bennetek a szakítás gondolata?

Figyelt kérdés
Most nem az evidensnek mondható okokra gondolok, mint pl a megcsalás, vagy bántalmazás. Hanem sokkal inkább olyan példákra, amikor úgy érzitek, hogy a másik mégsem való hozzátok.
2019. dec. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szakítottam a barátommal, mert teljesen kiégett. Sört vitt a munkahelyére, és azt iszogatta reggel 7-kor, Fosott szart mindenre
2019. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azért szakítottam az exférjemmel, mert a személyisége nem passzolt az enyémmel, a végén már egy perc is sok(k) volt belőle... Hogy aztán ez az idők folyamán lett ilyen, vagy mindig is ilyen volt, vagy én változtam, vagy hogy, de ez lett az ok.
2019. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Egész nap dohányzott a lakásban, olyan büdös volt, hogy majdnem elhánytam magam. Piszkos cipőben járt, napokig nem fürdött. És egy diplomás mérnökről van szó...
2019. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nem csodálom. 😱


Engem a mellőzes borít ki nagyon. Utálom, ha felesleges vagyok.

2019. dec. 14. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor üvölt a gyerekünkkel. Kiábrándító és többször éreztem azt, hogy most inkább legyen vége. Aztán most már úgy érzem kezd erőt venni magán és változni. Egyszerűen nem bírja kezelni a hisztit a sírást a dackorszakot. Pl amikor megszuletett a gyerekem alig aludtunk rengeteget sírt hasfájás miatt. Nálunk nem az volt, hogy jön és segít, átveszi, hogy pihenhessek egy kicsit. Hanem jött és üvöltött, hogy csináljak vele valamit, kussoljon már és társai. Majd amikor lemyugodtak a világ legjobb apa fia kapcsolat mutatkozott én meg örlődtem, hogy ez hova fog jutni, hogyan tovább. Ebből lett egy óriási balhénk, összepakoltam stb. Akkor ígérte, hogy változni fog. Ehez tartja is magát, de nálam ez tényleg való ok ha továbbra sem tudott volna ezen változtatni.
2019. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi még a kapcsolatunk elején vagyunk, de az lehet válóok lesz, hogy nagyon különböző céljaink vannak
2019. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem akar gyereket.

Ennek jó ideje.

Pár éve hajtogatni kezdte, hogy ő mégis szeretne.

Pár hónapja közölte, hogy ha nem akarok gyereket szakítsunk.


Tudja jól, hogy nekem ez nem való, hogy undorodom az egész dologtól, a szoptatástól főképp (ráadásul ő mellmániás, és már ez is eléggé zavar).

Szerintem a családja és a baráti köre is hatással volt rá.


Tehát most eléggé afelé tart a dolog, hogy vége lesz.


Ha vége lesz, utána nem akarok már senkit.

2019. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy olvasom az előző választ és az merül fel bennem is folyamatosan, hogy nagyon nem bírná a gyereket. A kialvatlanságtól teljesen kikészül, ingerült, már attól ideges, ha én tovább vagyok fent, bármi neszt meghall stb.

Meg csomó más jelből le lehet szűrni, hogy neki sem való.


Csak ugye ő azt látja, hogy rokonai, testvére mennyire elvannak a gyerekeikkel, a boldog fotókat, de ami mögötte van, azt nem.

2019. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostani pár hónapos kapcsolatom több sebből vérzik de leginkább ami számomra kezd sok lenni, hogy nagyon ragaszkodó szóban, ölelés, tényleg minden percben ölel, bújik, csókolgatna amit szeretek de közben nem figyel rám, akármit mondok tényleg bármit mint egy szenilis nem emlékszik rá. Megbeszéljük mikor találkozunk másnap nem emlékszik, kérdezem főzött e teát mert tudta órák óta kint voltam, mondja igen. Odaértünk hozzá kérdezem hol a tea? Ja az nincs. De miért mondta? Ja nem értette mit kérdeztem. Elmondtam 20szor rossz a lábam nem tudok sietni de nem veszi figyelembe s ha megyünk buszra, bárhová a normális minimalis időt méri rá ki ami neki kényelmes én csendben tűröm amikor nem bírom már annyi a reakció bocsánat.

S ezt kb minden második mondatommal, így elég kiábrándító s inkább nem mondom a dolgokat.

Hetente 2szer találkozunk s elvárja naponta beszélgessünk de kb a munkájáról 20perc s ennyi. Az utolsó 3 hétben majdnem elgázoltak, leforráztam magam, beteg voltam de a reakciója kb semmi, meg se kérdezi jól vagyok e...

De azért mérges ha főz s inkább a szobában maradok s nem megyek ki hozzá addig mert keveset vagyunk együtt. De minek ha bármit mondok zéró reakció, nem nyilvánít véleményt, nem megy bele beszéd témákba csak egy értem. Nem bírál de nem is támogat semmiben.

Programot nem szervez, de ha a barátai akarnak valamit legyünk velük bocsi. Oké persze, legalább kimozdulunk. Viszont nem érzem, hogy ott lenne e a helyem mert isznak, én bírom az alkoholt jobban mint ők de nem okoz örömet, nem érdekel.

Ez így kb időhúzás csak, sajnálom mert amúgy egy jó szívű srác de ennyire különbözőek vagyunk semmi értelme lassan.

2019. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!