Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kezeljük úgy a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezeljük úgy a párkapcsolatokat mint mint a fast fashion ruhákat?

Figyelt kérdés
Itt is érvényesülni látom a fogyasztói társadalom minden csodáját. Dobd el ha már meguntad, bajod van vele, a következő biztos jó lesz. Nem lesz jó, de legalább ahelyett hogy az emberek magukba néznének homokba dugott fejjel mennek tovább 1-2 évente. Mintha a társdalom 70%-nak nem lenne célja igazán tartós párkapcsolatot létesíteni, családot alapítani.
2019. dec. 14. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én inkább azt látom, hogy sokan kényszeresen leragadnak a tartósnak kinevezett "ruha" mellett, de mellette meg előszeretettel próbálgatnak új "ruhákat" is, mert a fix hosszútávon unalmas.Kellenek az új élmények, de nem a biztossal, hanem másokkal.És ezt természetesnek tartják.Azokat meg lenézik, akiknek meg nem lételemük ágyról-ágyra járni, és nem is tűrik el, hogy agyba-főbe csalják őket.

És abban is van igazság, amit az egyik válaszoló írt, hogy hányan ragadnak benne a fosban, azt remélve, hogy a hűtlen fél majd egyszer csak hűséges marad.

2019. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért maradjon az ember valakivel, akiről egyértelmű, hogy nem passzol? Mit erőlködjön?
2019. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

És mégis mikor illik össze 2 ember? Mik azok a tulajdonságok amiknek meg kell egyezniük és mi az amiben lehet "kompromisszum"? Vagy nem szabad egyáltalán kötni? Ha lehet kötni akkor mennyit?


Szerintem az emberek nem hajlandóak egyáltalán kompromisszumra, elfogadásra. Mindenkinek a legjobb jár, mert ő megérdemli... Olyan meg nincs, annyira sokszínűnek az emberek, hogy eltérések lesznek.

2019. dec. 15. 16:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Nézd én 12 évig voltam az exférjemmel. Nagyon szerettük egymást, de nem illettünk össze pár téren, és az a pár dolog elég volt ahhoz, hogy tönkremenjen a házasságunk. Bennem végig az dolgozott, hogy bármit megteszek, hogy működjön, végül mégis én adtam be a válást. Ma már bánom, hogy nem hagytam ott hamarabb. Ezt az egyet bánom. Felesleges szomorkodással mentek el évek az életemből.
2019. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyéni, hogy ki miben tud kompromisszumot kötni. Ha olyanban kötsz, ami neked szar, az csak keserűséget szül.
2019. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!