Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok ilyenkor lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok ilyenkor lányok?

Figyelt kérdés
Amikor egy foglalt férfi nálatok próbálkozott szex reményében, miközben kapcsolatban van és közben/utána látjátok a “boldog” képeiket facebook-ra posztolva. Csak nekem gyomorforgató? Hogy tud valaki a kamerába mosolyogni, azt tettetve, milyen frankó minden, miközben bármikor megcsalná a párját?
2019. dec. 15. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Te csak most tapasztalod a felnott vilagot? Ez nem csak szerelem szex temakorben van igy. Nem mutathatod ki allandoan mint egy gyerek mindenki elott ha epp boldog vagy vagy banatos.
2019. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A való világban a férfiak ilyen disznók. Ez van.
2019. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szánom a csajt és ha módom van rá, jelzem is neki, hogy egy féreggel van (a beszélgetések és az összes bizonyíték mellékelésével). Mindenki megérdemli, hogy őszinték legyenek vele. Én is hálás lennék annak, aki nem hagyná, hogy az időmet vesztegessem jóhiszeműen.
2019. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: Úgy vagyok vele, nem az én dolgom. Én elutasítom az ilyeneket és ezzel részemről letudva.
2019. dec. 15. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Onnantól, hogy a kanja az én testemre pályázik, számomra nagyon is az én dolgom. Ha látok egy bűncselekményt, akkor is felhívom a rendőrséget. A szememben ez is bűn és embertársi kötelességemnek érzem a másik felet tájékoztatni. Hogy hogy dönt az információ tudatában, az már az ő dolga.
2019. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem majdnem megtámadott egyszer egy pasi, mert úgy akartam a folyamatos zaklatását elrendezni, hogy üzentem a feleségének. Be akart jönni a munkahelyemre, de nem engedték be, így az ablakot püfölte és mutogatott. Végül, a férjemmel fenyegettem meg, akkor állt le.
2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

0%?

Hűha... nemsok üzletember lehet itt! Ha mindenki minden helyzetben kimutatja ha epp baja van. :D vagy nagyon elmentunk egymas mellett. ;)

2019. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult. Azt gondolom, nekem ugyan nem kell, kösz, ha legközelebb jött, megint jópofizott, én mondtam neki, ne nekem told a flörtöt, hanem otthon az asszonynak. Miért nem neki udvarolsz? Ez hatott! Még el is vörösödött.

Megkérdeztem a barátját, hogy miért csinálja ezt, és mondta, hogy azért, mert van rá kereslet. Több házas nő ágyba invitálta egy kis flört után, így ő kapva kap az alkalmakon, s még keresi is őket.

Hát hányinger.


Igen, én is egyetértek azokkal, akik írják, hogy ha van kontakt az élettárshoz, feleséghez, akkor szólnak neki. Ha tudtam volna a nevét a nőnek, én is jeleztem volna neki akkor, és ha máskor előfordul velem, bizony, én is szólok, ha tudok.

2019. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kontaktom egy esetben sem, nem ismertem személyesen a nőket. Ismeretlenül meg nem fogok senkinek írni. Úgyis kimagyarázná az illető, mondjuk azzal, hogy én akartam valamit, ő lekoptatott és ez bosszú részemről. Amúgy ovis sem vagyok, hogy árulkodjak, más dolgába nem szólok bele.
2019. dec. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!