Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ott hagynátok valakit ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ott hagynátok valakit ezért?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival (31 éves)és állandóan a kaján akar spórolni, mindenből a legolcsóbb dolgokat veszi, műkajákat, semmi zöldsèg se gyümölcs csak zacskós leves de abból se a Smack hanem abból is a legolcsóbb, virsli, 3 napos fehérkenyér stb. Én nála csak a rántottát bírom nála megenni. Mikor ott vagyok nála rendszeresen eltűnik félórákra , mert hasmenése van. Laktóz érzékeny de szerinte drágák a laktózmentes termékek. Szerintem ez elég kiábrándító. Egyébként átlagosan keres, nem turkálok a pénztárcájában de most vett társasjátékot 60 ezer ftért meg egy Batman figurát és egy Pókemberes lámpát
2019. dec. 19. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az igen,gyerekjátékokra költ,máson spóról,noooooormális?,degeneráltabb pasi nincs? azért nézz körül hátha találsz:D
2019. dec. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Én a Batman figura és pókemberes lámpa miatt hagynám el... Amúgy a másik azt eszik aki akar, amíg engem nem ránt magával. Én szeretek egészségesen enni, nem pedig műanyagot rágcsálni. csak e miatt nem hagynék ott senkit, de nem előny.
2019. dec. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
édes istenem,elmebeteg egy világ ez...no comment.
2019. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
batman figura,pókemberes lámpa...nem rosszul irtad ki a korát,számokat felcserélve és 13 éves? az még hihető...
2019. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!
2019. dec. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
te sem lehetsz normális ha ilyen defektes pali kell.
2019. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy az egészsége helyett inkább ilyenekre szánja a pénzt.
2019. dec. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én igen, és biztos, hogy nem adtam volna neki oda a testemet sem. Ennyire nem lehetsz kiéhezve.
2019. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fuhh abszolút szakítanék!
2019. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat mar kiadtam az utjat de nem erti meg es kevakarhatatlan :/
2019. dec. 19. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!