Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért hagyott el? Ez ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hagyott el? Ez ennyire tolerálhatatlan dolog lenne egy nőtől?

Figyelt kérdés

Fél évet voltunk együtt, jól megvoltunk! Megértettük egymást, persze voltak apróságok amiken nem egyeztünk, de nem nagy dolgok. Azt hittem minden rendben.. aztán minden megváltozott, nekem podofóbiám van (elveszítem a szexuális ingerem a talpak látványától) nem irtózom a talptól.. strandom nem menekülök vagy ilyesmi :D viszont szex közben azonnal elillan a vágyam a másik felé, és nem is tudom folytatni az aktust, mert lekonyulok.

Ezt jeleztem is az exem számára, és mondta, hogy furcsa, nem is igazán akarta elhinni, hogy van ilyen, de végül csak elhitte.

Azt mondta nem zavarja. Viszont elég nehéz úgy szexelni, hogy változatos legyen pózok tekintetében, és mellé ne is lássam a talpát. Ezért javasoltam neki, hogy harisnyát vagy magassarkút viseljen szex közben, és akkor nem látom a talpát.. egyébként érdekes, mert egy testszínű harisnyában zavar.. viszont egy feketében vagy színesben már nem.

Na ez ment is egy darabig azt mondta, hogy nem igazán érti még mindig ezt az egészet, de persze ha tényleg nem tudom élvezni máshogy akkor neki nem probléma. Persze most hogy elhagyott, (vita nélkül) beszélgettünk és mondta, hogy úgy érzi becsapom, és kihasználom, mert egy fétises pasas vagyok, aki így tudja kiélni a vágyait és az egész csak kitaláció a részemről.

Pedig még pszichológusnál is voltam ezzel a problémámmal, nem is egynél.. nincs rá terápia, se semmi, ugyanis a kiváltó okot nem igazán tudni.. csak feltételezések vannak.

Mit ne mondjak elég rosszul esett, hogy nem bízott bennem az exem, és hogy azt feltételezte hazudok neki ezt illetően.. ezért is úgy gondoltam, hogyha ennyi bizalom nincs a felém akkor kár is erőltetni ezt a kapcsolatot.

Viszont ebből felvetődik, hogy a későbbiekben hogyan álljak a nőkhöz? Ezt senki sem fogja elhinni nekem? Vagy nem lesznek partnerek számomra?


2018. febr. 25. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez csak egy indok volt, hogy legyen mit mondania. Nem hiszem, hogy ez lett volna a fő oka.
2018. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Én sem hinném el, hogy strandon nem zavar, csak szex közben. Engem a haj zavar, a kihullott haj, minden mennyiségben, mindenhol.
2018. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi papírjaidat nem tudod megmutatni a kedvesednek?
2018. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Feleslegesnek tartottam bármit is mutogatni neki, mivel egyértelműen közölte, hogy nem bízik bennem, és nem hisz nekem. Mit erősködjek egy ilyen kapcsolatban?
2018. febr. 25. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

minél jobban magyarázod ezt annál rosszabb lesz.

a nők irtóznak a magyarázástól.

azt kellett volna mondanod,hogy téged a harisnya meg a zokni a női lábon izgat és kész.

cserébe ha megteszi szétkeféled és szétnyalod,tehát megtanulja igen gyorsan,hogy az ő érdeke is hogy megtegye,hogy felveszi ezeket.

ha felveszi de csak odapiszkítasz,akkor elmarad a jutalma.

de ha elélvezésik dugod,akkor rövid idő után bohócnak is be fog öltözni a kedvedért.

ezért van az a jelenség,hogy azok a férfiak akik úgy bánnak a nőjükkel mint a kutyával viszont szétkefélik az agyukat,minden szemétség meg lesz bocsájtva.

a másik az önismeret.

meg kell tanulod találni valami olyasmit a női testen,ami olyan szinten felizgat,hogy zavaró hatások esetén is merevedést tudj elérni.

de egyébként amit írsz az egy ismert fóbia,én láttam is róla egy dok filmet a spektrumon.

szembesítéssel kezelték,ami abban a formában történt,hogy a pszichológus rövidgatyában mezítláb fogadta a pácienst és közösen talpakról nézegettek képeket,majd megbeszélték a dolgot.

2018. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ami abban a formában történt,hogy a pszichológus rövidgatyában mezítláb fogadta a pácienst"


De itt akkor a pszichológus lábával is baja volt, nem?


Én imádom, ha magyaráznak nekem. És szeretném megérteni, hogy ha valamitől undorodom, miért csak szex közben. A strandon miért nem.

2018. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem akart mindig harisnyában vagy cipőben szexelni. Az elején még lehet izgalmas, de hosszú távon zavaró. Én sem lennék olyan férfival, aki irtózik bármelyik testrészemtől. A bizalom itt másodlagos, mert ezzel hosszú távon nehéz együtt élni. Ha elhitte volna, hogy ez nem egy fétis, akkor is szakított volna elő b vagy utóbb.
2018. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En meg a labfejeket nem szeretem. Maximum a babaket.

:D

2018. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De miért gondolkodsz ennyire mélységesen önzően? Mi az, nem a te testrészeddel van problémám, hanem mindenkiével! :(
2018. febr. 25. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd találsz olyan társat, aki elfogad téged ezzel együtt, még az is lehet, hogy is szűnik ez a panaszod mellette. Az én páromnak is vannak dolgai, és segít az elfogadás. De ez nem megy egyből, azt ne várd. Az ilyesmi meghökkentő dolog, idő kell neki és szeretet.
2018. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!