Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki miért szakított a barátjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért szakított a barátjával/barátnőjével?

Figyelt kérdés
Megcsalás vagy esetleg kihűlt szerelem, vagy egyéb más okból szakítottatok a kedvesetekkel.
2019. dec. 19. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi tulajdonképpen közös megegyezéssel mentünk szét. Az ok az volt hogy munkamániás lett így eltávolodtunk. Nem vett részt a háztartás dolgaiba emellett elvárta volna hogy még segítsek neki is vigyek kaját készítsek neki vacsorát és kvázi haptákban várjam mikor haza esik hogy kívánatos legyek. No és persze miután hónapok óta nem kommunikálunk rendesen még mindig legyek kedves miután gyakorlatilag egyedül élek ő meg aludni jár haza várjam otthon és legyek vele kedves aztán este kezdeményezzem a szexet is. Meg a lókukit.

Persze ha őt kérdezi az ember akkor az én hibám hogy elhidegültünk. Gondolom valahol a kettő között lehet az igazság de az biztos hogy többet nem fektetek energiát olyan kapcsolatba ahol egyedül vagyok.

2019. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazudott. Egy kapcsolatban az őszinteség alapelvárás. Ha titkai vannak akkor hallgasson róla, nem varom el hogy mindent elmondjon. Mindenkinek kell hogy legyen intim, privát szférája amit tiszteletben tartok.

De a hasugságot nem tűröm még lényegtelen dolgokban sem.

2019. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokon át hazudta a barátom,hogy szeret. Képes volt eljátszani kézzel-lábbal mindennel,hogy mennyire szerelmes belém stb. Fél év után kiderült,hogy csak fogadásból tette,amit tett. Még szerencsére időben kiderült,így nem tudott velem lefeküdni a hecc kedvéért...

Az biztos hogy emberben én még nem csalódtam akkorát,mint akkor abban a férfiban.

2019. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno azért szakítottam, mert a saját problémaim a fejemre nőttek és csak nem akarta megérteni és segíteni sem akart benne, mert mindig csak a saját oldaláról szajkózta a véleményét. Besokkaltam, megelégeltem és elküldtem. Elég csúnyán összevesztünk. De még akkor sem esett le neki mi van.. aztán kicsit később már miután jól voltam, megoldottam egyedül a problémáimat, mert az ő segítségére nem számíthattam, rájöttem hogy jobb is ez így. Nem akarok olyantól semmit, aki nem képes megérteni és mellettem állni, amikor szükségem lenne rá. Az ilyen embereknek csak a saját dolgai fontosak.
2019. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Kicsi volt a farka, sehogy nem működött a szex.


2. Elmúlt a szerelem részemről.


3. Alapból nem lettem szerelmes.


27/N

2019. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megcsalt, kiderült, elnéztem, kidobott azzal hogy nem vagyunk összevalók.


Utóbbi félig igaz, bár a mai napig nem fejtettem meg, ki való hozzá. Világnézetekben, neveltetésben nagyon összeillettünk, életformában nem. Otthon ül egész nap, amit egyébként nem élvez, de kimozdulni nincs ötlete. Én dolgozom állandóan, rohanok fel-le.

2019. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!