Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan csaltak meg titeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csaltak meg titeket? Akad olyan akit a testvèrjèvel vagy a legjobb barátjával/barátnőjèvel csaltak meg? Mit tettek utána?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ilyen, de sztem kinyírnám a feleket ilyen szituban.
2018. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Testvéremmrl. 4 év után. Testvéremmrl megdzakitottam a kapcsolatot.
2018. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Mi számít megcsalásnak?

Szilveszterkor a barátnőm külön ünnepelt pár ismerősével, mert én a portán voltam ügyeletes. Valamikor két óra fele matt részegen és elég "begerjedt" állapotban ért oda hozzám (útbaesett a munkahelyem hazafele menet). Fel is hívtam a tesómat, hogy vigye haza őt. Azt mindig is tudtam, hogy vonzódik hozzá, így mielőtt elindultak volna csak annyit mondtam neki, hogy most kihasználhatja az alkalmat ha szeretné, hiszen valószínűleg (az állapotából kifolyólag) a barátnőm is bele menne a dologba és másnapra úgy se emlékezne sok mindenre. Meg is tette, másnap meg is köszönte a lehetőséget. Most ez akkor megcsalásnak számít?

2018. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Személy szerint engem nem.

De a volt legjobb barátnőm összejött a húga pasijával (4 évet voltak együtt a húgával, vele meg 3-at, amiben volt félév átfedés...)

Szvsz ez egy igen undorító helyzet volt, főleg, hogy a csaj nekem is hazudozott eleinte, pedig állítólag a legjobb barátnője voltam. Közben a húga meg gyanakodni kezdett, és nálam próbált informálódni. Lebuktattam őket, és elmondtam a húgának, amiket tudok. Innentől persze én voltam a szemét, és 3 hónapig nem beszéltünk. (Utána sem én kerestem...)

A lényeg, hogy ő is úgy végezte, mint a testvére, le lett váltva, de ment mellette is a párhuzam eleinte.

Akkor spec jóban voltunk, én átláttam a dolgokat, figyelmeztettem, de nem hallgatott rám sose.

(Mikor már nem voltak együtt, volt olyan, hogy az én exemmel találkozgatott, de az exem nekem elmondta ezeket annak ellenére, hogy már mi is külön voltunk. A csaj hallgatott róla, míg rá nem kérdeztem, aztán hogy ő csak meg akarta hívatni magát kajálni, meg lehúzni némi pénzzel... Mondom, egészségére... Az exnek meg szóltam, hogy nyugi, nem akar kapcsolatot vele, csak némi juttatást. Az meg bosszúból visszakérte az árát :D

Lehet mondani, hogy én vagyok a szarkeverő, de talán ha ő őszinte lett volna, másképp állok hozzá.)

2018. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb barátnő. Semmit, együtt maradtunk, a barátnőmnek pedig néha felemlegetem, hogy ne érezze magát olyan jól, de nem változott a kapcsolatunk.
2018. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!