Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Szakítás után abbahagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítás után abbahagyjátok a fogamzásgátló tabletta szedését vagy folytatjátok, hátha úgy alakul, hogy hamarosan újra aktív szexuális életetek lesz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Folytattam. De ennek nem feltétlen az az oka, hogy hátha tudok szexelni. Nekem tinikoromban bőrgyógyász javasolta, sztem ezzel nem vagyok egyedül.
2019. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 engem most azok válasza érdekel inkább, akiknek nem feltétlenül muszáj szedniük.
2019. dec. 28. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem muszáj, de az ember nem borítja fel a hormon háztartását szívesen, ez ugyanis ilyenkor egy mesterséges állapot. Elkezdeni hetek, és visszaállni a normális rendszerre hónapok kérdése.
2019. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy ilyesmi gyógyszer nem olyan, hogy egyszer szedem aztán meg nem. Én nem hagytam abba de nem amiatt, hogy majd hátha összejön valaki, hanem mert kiszámíthatóbb a menstruáció, kényelmesebb az élet.
2019. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én abbahagynám.
2019. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Abbahagyom, mivel bármikor újrakezdhetem és egy friss kapcsolatban amúgy sem dugok gumi nélkül, szóval az az idő pont elég ahhoz, hogy hasson újra. Amúgy nem tabizok, gyűrűzök, de az elve ugyanaz.
2019. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Végigszedtem az adott ciklust, hogy ne legyen felborítva a ciklus rendje, de utána letettem. Ha lett komoly kapcsolatom, elkezdtem megint szedni.

31n

2019. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel eleve csak komoly kapcsolatban használok hormonalis fogamzásgátlást a mellekhatasok miatt, abbahagynam ha befejeztem az adott hónapot
2019. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam abba, ennek egészségügyi oka is volt, meg az is, hogy ha alakul kapcsolat, macerásabb megborítani a hormonháztartásomat a nem szedéssel aztán újra szedéssel. Majd ha gyereket tervezek valakivel, akkor abbahagyom.
2019. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem kapkodok ilyen szarsàgokat, nem teszem tönkre magamat és nem tömöm a gyógyszeripar zsebét.
2019. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!