Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a nő a hibás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nő a hibás ha becsúszik a baba?

Figyelt kérdés

Itt már többször olvastam, hogy ha a pár gumival védekezik, és becsúszik a baba, akkor a nő a hibás, és ha annyira nem akart volna gyereket, akkor miért nem védekezett. Ha bogyót szed, és becsúszik a baba, akkor is ő a hibás, mert ő nem védekezett rendesen. De itt szó sincs arról, hogy ha a pasi nem akar gyereket, akkor miért nem húzott gumit, csak a nő a hibás.

Tehát elég kettős mérce a dolog. Ha KÖZÖSEN az óvszer mellett döntenek, akkor is a nő sara a gyerek, mert ő nem védekezik, de ha bogyót szed a nő KÖZÖS megállapodás alapján, akkor a faszinak már nem kell védekezni? Miért? Ezt nem tudom felfogni.


Remélem értitek, hogy mit sérelmezek! Ti mit gondoltok?



2015. aug. 20. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha a nő teste védelmében lehet abortuszra menni, akkor a nő teste védelmében lehet korrektül védekezni is. A nemi erőszak kivételével meg lehet ezt tenni, szóval szerintem mindenki vigyázzon saját magára. Ujjal lehet mutogatni, csak nem érdemes. Érdekes, sokaknak sikerül védekezni és úgy együtt lenni akárkivel, hogy nem csúszik be gyerek. A férfi is a maga dolgával törődjön és húzzon gumit és a nő is a magáéval, és várja ezt el, szedjen gyógyszert, stb. A gyógyszer ellenére is lehet gumit húzni, ha valaki biztosra akar menni. Ahogy a férfi ezt leteszi, kiadja a kezéből az irányítást, ergo vállalja is a következményeket. Ha valaki valamit nem akar, tegyen ellene!
2015. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Az is kettős mérce, hogy a nő dönthet az abortuszról, miközben a férfi gyermeke is.
2015. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az!!! De ha a nő bogyót szed, akkor már derogál a pasiknak gumit húzni...
2015. aug. 20. 12:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes hozzászóló, kérlek ne keverjük ezt a témát ide! Az is kettős mérce, de most nem arról van szó, az egy másik kérdés!
2015. aug. 20. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell beszélni egy kapcsolatban a védekezést, azt is hogy mit tennének ha váratlanul terhes lenne a nő. Mindenki eltudja donteni hogy mi kenyelmes, jó módszer számara. De szerintem egy nőnek jobban kell ügyelni magara a következmények miatt, mert ő lesz terhes. Egy gyerekkel egyedül nehéz, az abortusz is nehéz dontes. Lehet lepontozni.
2015. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

4: A két dolognak azért elég sok köze van egymáshoz.


Amúgy én személy szerint nem gondolom, hogy csak a nő a hibás, ha becsúszik a baba.


De azt se gondolom, hogy csak a nő dönthessen az abortuszról. Mondjuk én alapból ellenzem az abortuszt, de ha már engedélyezik, legalább ne csak az egyik szülő dönthessen.

2015. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi, de én már a magyarázatodat se értem!

"ha a pár gumival védekezik, és becsúszik a baba, akkor a nő a hibás, és ha annyira nem akart volna gyereket, akkor miért nem védekezett"

Miért csúszna be? Ha elszakad a gumi, akkor lehet menni 72 órás tabit felíratni a nőgyógyásszal!

Az már csak figyelmetlenség, hogy nem ellenőrzik MIND A KETTEN, hogy épp maradt-e a gumi!


Tabi mellett NEM KELL ÓVSZER! Olvass utána, hogy miért, ha nem tudod, nincs kedvem regényt írni!

Tabit meg nem minden nő szedhet, egészségügyi okok miatt, vagy csak mert nem akar.


Mind a kettő (óvszer, tabi) helyes és szabályszerű alkalmazása esetén, nem csúszik be véletlenül baba!

Egyébként az meg csak szimplán felelősség áthárítás, hogy "mindig a nő a hibás ha becsúszik a baba".

2015. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Felnőtt emberek közös döntésénél egyik fél önmagában nem lehet hibás. Ha rosszul húzták fel a gumit, és becsúszik a baba, akkor sem csak a férfi vagy csak a nő a hibás. Ha a nőnek hasmenése van, miközben fogamzásgátlót szed, és nem húztak gumit, akkor sem csak a nő vagy csaka férfi a hibás. Felnőtt, érett emberek nyilván tisztában vannak esetek, helyzetek, dolgok, tettek következményeivel, így ha nem tesznek ellene (felelőtlenül vagy sem), akkor valahol az ő döntésük is volt. Én is gumival védekezem a párommal, néha van, hogy elmarad. Tudom, hogy ez veszélyes játék, ha még nem akarunk babát, és ha becsúszik idővel, akkor nem mehetek vádaskodva a párom elé, hogy hahó, a te kedvedért "felejtettünk el" gumit húzni, ez a te hibád. Én is szólhatnék bármikor, ahogyan ő is bármikor emlékeztetne fogamzásgátló szedése mellett, hogy most figyeljek oda. Kettőn áll a vásár, mert a szex, a párkapcsolat, a szülőség, gyereknevelés mind két emberen múlik, nem csak egyen.


Az más kérdés, hogy ha a férfi még nagyon nem akarta a gyereket és az "besikerült", akkor könnyebben validálja a lelépését (menkülését) maga és a társadalom előtt is, ha a nőre hárít minden felelősséget. Legalábbis, megpróbálja. És szerintem ez azért sikerülhet neki, mert még mindig nem sikerült abból az elavult nézetből teljesen kilábalni, hogy a nők dönthetnek arról is, hogy fiú vagy lány gyereket szülnek, és arról is, hogy egyáltalán lesz-e gyerekük. Tiszta VIII. Henrik.

2015. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert egyszerűbb a nőt okolnia a pasinak, mint sem felvállalni a felelősséget, hogy ő volt a hunyó. Főleg akkor ha a nő eleinte nem is akart a fazonnal lenni és directbe szólt, hogy nem védekezik, és peteéréshez közel áll tehát nagyon vigyázzon.

A férfiak nagy többsége igen gyáva, ha önmagára kell tekinteni és a saját felelősségét fel kell vállalnia.

2015. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Buksicska te nagyon fütyi hiányos vagy hogy itt szidod nap mint nap a pasikat! te se vagy külömb akik itt a "nőket" szidják!
2015. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!