Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Emiatt szakítanom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

A kérdést azért teszem ki, mert az első barátnőmről van szó. Így nem tudom, hogy túl reagálom a dolgokat vagy éppen nem veszem elég komolyan a "hibákat" mert még nem tudom mit lehet elérni egy párkapcsolatban.


Már picivel 1 éve együtt vagyunk, már a két oldalról a barátok ismerik egymást hallásból és látásból. Az ő barátai befogadtak ahogy az én barátaim is a barátnőmet.


A család mindkét félről maximálisan tudja mi a helyzet, annyira hogy az ünnepeket már egymás családainál töltjük.


Úgy érzem, hogy ha most nem állítom le a dolgokat akkor ebből házasság, gyerekek és örökké tartó kapcsolat lesz.


Ami picit megijeszt.


Nem akarok szakítani, csak van pár dolog ami miatt nem hiszem hogy ő az abszolút tökéletes nő számomra, viszont attól is tartok hogy ha véget vegnék a dolgoknak nem találnék jobb partnert soha sem.


A fő probléma, hogy picit túlságosan sok a dráma. Elég erősen féltékeny és rengeteg esetben papucsként kell viselkednem, hogy túl lendűljünk vitapontokon.


Pl.: Közösségi oldalkon nézi, hogy kiket követek és 1 hónapban sokkal többször kattint rá az exeim profiljaira, csak hogy megnézze likeolome-e a posztjaikat mint én az elmúlt 1 évben.


A másik hogy kinézetre nagyon szép, de nem az esetem. Vagyis szexuálisan vonzódok hozzá és szeretem a külsejét, de nem ilyen külső adottságokkal rendekező nők az eseteim. Így sokszor azt veszem észre, hogy más nőket bámulok akik az eseteim.

(Nincs elhízva. Itt inkább arc csontozatra, magasság és egyébb olyan dologról beszélek ami nem változtatható)


Plusz ami a fenti féltékenységet is talán egy picit megmagarázza, hogy bipoláris személyiség zavara van vagy valami ilyesmi, ami szintén megijeszt hogy lehet jelenelg minden tökéletes, de 20 év mulva, közös házzal, gyerekekkel biztosan mellette akarok lenni amikor rosszabodhat az állapota és emiatt lehet én leszek tipikusan az a férfi aki alkoholistává vállik a felesége mellett.



2020. jan. 1. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

"Pl.: Közösségi oldalkon nézi, hogy kiket követek és 1 hónapban sokkal többször kattint rá az exeim profiljaira, csak hogy megnézze likeolome-e a posztjaikat mint én az elmúlt 1 évben."


Húzás aludni, fellőtték a pizsit.

2020. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első barátnőd és az exeid fotóit nézi... Van ami 2020-ban se valtozik
2020. jan. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed 100%-ban, hogy ő a nagy ő, akkor igen szakíts vele. Ha ezt csak azért nem teszed meg mert félsz a magánytól akkor elmondom, hogy egy rossz kapcsolat roszabb mint a magány. Ráadásul nem ő az egyetlen nő a világon.

Próbáld meg azért ezt a féltékenykedést megbeszélni vele. Változtass jelszót, korlátozd a telefonod. Hidd el. Szakítanod se fog kelleni. Elmegy magától.

2020. jan. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

#3 Vagyok. Köszi #2 ezen átsiklottam.


Akkor foglaljuk össze. Van egy 1 éves első barátnőd, aki az exeidet nézegeti, aki nem is az eseted, és biporális személyiségi zavara van.

Szóval kb mindenben bajod van a barátnőddel,de félsz, hogy nem is találsz nála jobbat.

Ennyi logikai bukfenc...


Ha nem troll kérdés. Szakíts vele mindkettőtöknek jobb lesz.


Köszi kettes. Látszik, hogy még kóma vagyok.

2020. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első komoly barátnő.


Exet alatt meg olyan tinderes lányokra gondoltam ott akikkel kb 2-3x találkoztam, ami nem barátnő.


Csak mivel már 1 éve együtt vagyunk és mindent megosztunk egymással átbeszéltük rengedesna múltunkat.


Amúgy nem attól félek hogy nem találkok jobb tulajdonságokkal rendelkező nőt. Hanem hogy nem találok olyat, aki jobb lenne és ugyan ennyire szeretne, ugyan ilyen odaadó lenne és ugyan így lehetne vele előre tervezni, mert ez nekem nagoyn egyedinek tűnik most.


4# Amúgy nincs sok bajom vele. Tegnap kicsit túl sokat írtam, de lényegében 3 probléma van csak.


1. Féltékenység, ami megnehezíti a kapcsolatot

2. Bipolár, ami potenciálisan majd a jövőben megnehezíti a kapcsolatot és nem biztos hogy készen állok erre

3. Szép, de kinézetre nem a tökéletes számomra.

2020. jan. 1. 13:47
 6/6 A kérdező kommentje:
(És persze tudom, hogy ők nem "exek" voltak, de amikor kiraktam a kérdést ez jutott eszembe, mint a rájuk jobban idő "személyiségi fejlődésemben meghatározó random tinderes lányok" kifejezés)
2020. jan. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!