Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokszor felmerül a gondolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor felmerül a gondolat hogy szakitanom kene, meg is kene tennem?

Figyelt kérdés

Másfél eve vagyunk együtt, mindketten szeretjük egymást, viszont az utobbi par hónapban rendszeresen azon gondolkozok h szakitanom kene. Egy heten 3x tudunk találkozni, de ennek ellenére is állandóan veszekszünk ha egyutt vagyunk,aprosagok miatt. Van hogy utana órákig nem szólunk egymáshoz. próbáltuk mar megbeszélni par napig jo is minden de utana ugyan az. Nagyon sokszor megbantjuk egymast, emiatt sokszor sirok, es bizonytalan vagyok mit kene tennem. Egy veszekedés utan mar majdnem szakítottam de valahogy képtelen voltam kimondani, féltem hogy megbánom,hogy utana rettentően kileszek borulva, es hogy egyedül leszek.

Mit tudtok tanácsolni? :)


2019. márc. 31. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szakítani fogsz, amint megtaláltad az utódját. Addig csak húzod a dolgot.


(Jómagam mondjuk érthetetlennek találom, hogy tudnak úgy együtt lenni emberek, hogy folyamatosan veszekednek. Még melóhelyet is váltok, ha ilyen a helyzet, nemhogy a saját szabadidőm erre pazaroljam.)

2019. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, számomra is érthetetlen hogy hogy birom ezt a sok veszekedést, de egyszeruen szeretem, viszont erzem hogy nem o az igazi es nem lesz örökké tartó kapcsolat ez.
2019. márc. 31. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati terapeuta?
2019. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem őt szereted, hanem azt, hogy nem vagy egyedül.Nagy különbség.Ha tényleg szeret az ember valakit, akkor nem gondolkodik szakításon, és főleg nem ír olyat, hogy érzi, nem ő az igazi.Abban igazat adok, hogy nem lesz hosszú kapcsolat.Minden kapcsolatban előfordulnak veszekedések, de azért állandó jelleggel már nem túl biztató jel.

Le kellene győznöd a kapcsolatfüggőségedet, mert ebben a kapcsolatban csak ez tart téged.Nem érdemes félni az egyedülléttől.Nem rossz dolog.Előbb meg kell tanulnod egyedül is lenni, mert csak úgy lehetsz boldog egy kapcsolatban, ha egyedül is képes vagy élvezni az életedet.Addig csak feszült, ingerült leszel a saját béklyód miatt.

2019. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok veszekedés mellett szerettem,de mindig éreztem nem ő az igazi.Ez be is igazolódott.Harmónia kell,nem veszekedéshegyek.
2019. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!