Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott mert depressziós de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott mert depressziós de nem vagyok benne biztos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a párommal. Soha semmi problémánk nem volt, ugyanazokat a dolgokat szeretjük stb. 1 éve még szorosabbra fordult a kapcsolatunk. Bele vágtunk közös dolgokba anyagilag is, költözés stb. Ekkor a részéről minimális feszültség bejött a képbe mivel ő tőlem kért kölcsön egy nagyobb összeget mivel én eladtam a regi lakásom. 1 éve meghalt az anyukaja akivel nagyon szoros volt a viszonya illetve munka terén sem alakultak jól a dolgai. Emiatt éreztem hogy elég szomorú de mivel mindig biztosítottam őt hogy ne aggódjon azt gondoltam nincs baj. 2 hónapja elmentem otthonról bevásárolni majd mire hazaértem elköltözött. Nem is értettem, iszonyúan fájt. Azóta ugyanugy beszélünk van hogy találkozunk itt alszik de nem akar visszaköltözni. Azt mondja depressziós egyedül akar lenni. Eddig próbáltam türelmes lenni mindent megtenni. Viszont mióta elment a közös dolgainkat nem hajlandó fizetni illetve adtam neki kölcsön 5 millió forintot hogy a vállalkozása fejlesztésére. Ezt a pénzt sem törleszti. Sajnos nagy szükségem lenne hogy legalább ezekben segítsen. Nem bírom egyedül igy anyagilag. Ráadásul egy hónapja igen rossz eredményeket kaptam, úgy néz ki rákos vagyok. Ez sem érdekli sem érzelmileg sem hogy anyagilag ne sodorjon ilyen helyzetbe. 1 hete azt monda jobban van visszajön. Majd megint átvert. Nem bírom ezt már igy. Sajnalom őt de ez igy nem mehet. Nem tudom várjak rá vagy most már csak a pénzt kérjem vissza jogi uton. Szeretem őt de magamra is kell gondolnom.

Köszönöm



2020. jan. 4. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kölcsönröl van szabályos papírod, akkor esetleg vissza tudod szerezni a pénzedet, másként nem.

Az illetö meg nem depresszív, hanem egyszerüen csak kihasznál(t)

2020. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen a papir hivatalos már beszéltem az ügyvédemmel, be is lehetne hajtani. Én is tartók tőle hogy csak játszik és nem depressziós.
2020. jan. 4. 11:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideje behajtani a pénzt és a közös dolgok tulajdonjogát rendezni
2020. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem is. Mondtam menjen el szakemberhez akihez ő szeretne, bármiben segítek. Viszont minden ilyen dolgot elutasít.
2020. jan. 4. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Sajnalom , hogy beteg vagy ! Szerintem itt az ideje , hogy önmagad felé forditsad azt a sok szeretetet amit neki adsz , teljesen egy fekete lyuk, amelyik mindent elnyel és semmit nem viszonoz

Vagyis , nézzük a tényeket : lehúzott , átvert 5 millióval ! Amit sose fogsz látni . Semmibe vesz . Egy gerinctelen ember , sajnos

Azert megy még hozzád , mert újabb összeggel akar lehúzni , amig földönfutóvá nem tesz .

Gondolja , van honnan

Vigyazz magadra ! Adott neked az isten esélyt , hogy penzhez juss, es tudd fizetni a kezelést , es légy nyugodt es magadra költs , pihenj és gyógyulj es akkor te költesz arra a semmirekellöre

Gondolom papirt nem irtatok a kölcsönröl

Fogadd el , mint veszteseget és lepj tovabb , dobd azt a vérszivót!

2020. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van papir , akkor azert is megy , hogy ne menj végrehajtóhoz, egy minimalis kapcsolatot fenntart
2020. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkodtam hogy csak azért játszik hogy ne kezdjem el behajtani a pénzt mivel van róla közjegyzői papir.
2020. jan. 4. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulást, kérdező!

A kérdésedből nekem inkább az jön le, hogy van valakije, de biztos, hogy nem depressziós. Én magam depressziós vagyok, és egy csomó barátom van akik sajnos szintén rajta vannak a depressziónak az enyhébb-erősebb skáláján. Aki depressziós az nem így viselkedik, nem fogja ott hagyni azt akit szeret, aki élteti, pláne nincs arra se lelki, se fizikai ereje, hogy annyi idő alatt, hogy valaki elmegy a boltba lelépjen. Az pedig méginkább gyanús, hogy elzárkózik mindenféle segítségtől.


Beszélj az ügyvédeddel, kérd ki mindenben a véleményét, ha kell, tegyél jogi lépéseket. Biztos vagyok benne, hogy nehéz neked ennyi év után ezt csinálni a társaddal, de most egyrészt magadra is jobban oda kell figyelned, ne hagyd hogy ilyen dolgok lehúzzanak, másrészt ne hagyd, hogy zsinóron rángassanak mint egy idiótát. Hajrá.

2020. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem is gyanús hogy semmilyen segítséget nem fogad el két hónap alatt. Próbáltam utána járni stb szerintem az 99% hogy nincs senkije. Viszont ettől még sajnos én is már azt gondolom hogy játszik velem. Nekem is volt a környezetembe depressziós ember és nem így viselkedett.

Ami fura hogy személyesen keveset találkozik velem viszont állandóan irogat üzeneteket, beszél velem. Ígérgeti hogy átjön majd lemondja mert hogy aludni akar.

2020. jan. 4. 11:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Már megirtuk , hogy azert irogat , hogy ne fordulj ellene
2020. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!