Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 és féléves kapcsolatnak lassan majdnem egy egész éve, hogy vége lett és egészen a mai napig, ugyanúgy szeretem... Ez idő alatt nagyon ritkán beszéltünk, ami rendesen padlóra küldött. Elhízás, érzelmi kimerülés, depresszió, céltalanság, teljes magány, magán életi bukások, sorolhatnám. Ő volt az első nő, akit igazán szerettem. Mindenem az övé volt, a világot jelentette számomra. De sajnos, mint mindennek ennek is vége lett, megváltozott és továbbra már nem feleltem meg neki. Hogy tudnám elfelejteni? Egyre nehezebb, így élni.

2020. jan. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem iszol eleget.. árulnak jó whiskyt szeerzzél be egy üveggel és sose józanodj ki.

Ezt a legkönnyebb siránkozni, elhízni, és a sebeid nyalogatni. Ő is tovább lépett, vége van valami véget ért, jön egy új, egy jobb. Próbálj meg vmi hobbit keresnél menjél el vadászni, vagy sportolj, csinálj vaalmi hasznosat, egyszer mindennek vége van sajna... Keressél másik lányt társat és s enkit soha en szeerss meg így.. Neki is más élete van már mással... tudom, hogy nehéz én is szakítottam már, de itt vagyok engem is doptak, mint egy kopott rézkilincset, de hát ez van fel kell állni és tovább kell tudni lépni.. Annyira azért nem rossz, hogy itt sajnáltassd maagd, vegyél észre más csajokat bulikázzál haverokkal igyál stb ;)

2020. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok felnőtt férfi életében van egy emlék, amit soha senki nem képes törölni. Nekem nagyon sok kapcsolatom volt, de mivel mindig én léptem ki, soha nem gyötört meg egyik sem, míg aztán rám nem járt a rúd. Mivel könnyen csajoztam, sohasem kellett megtanulnom, hogy TARTSAK MEG egy nőt. Így aztán fél év alatt kiszeretett belőlem, én meg tönkrementem. Egzisztenciálisan, érzelmileg, fizikailag, MINDEN szinten!

Idestova húsz éve boldog párkapcsolatban élek, de ha eszembe jut, egy percre még ma is elfancsalodik a szívem.

2020. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És már nincs esély,hogy ki béküljetek? Keresd meg,írj rá.

Még ne add fel!

2020. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!