Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom 4 év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom 4 év után sem elfelejteni?

Figyelt kérdés

4 éve már, hogy szakitottunk, ő letiltott mindenhonnan ahonnan csak tudott minden kapcsolat megszakadt köztünk. Én élem az én életem ő pedig a sajatját, egyedül gmailen tudnék irni de nem szoktam néha néha évente de akkor sem kapok választ vagy csak 1-1 szavast, de nem szoktunk kommunikálni és nem is zaklatom.

Élem az életem de valahogy mégis ha rágondolok hiányzik, nem felejtettem őt el, nagyon boldog voltam vele és még mindig ott van a gondolataimban. Gondoltam megirom neki, hogy még szeretem de felesleges mert az eszemmel tudom, hogy nekünk nincs jövőnk. Ő külföldön él, és nem jön haza én pedig nem akarok kiköltözni. De mégis hiányzik. Volt már azóta kapcsolatom de nem éreztem azt egyikkel sem amit vele. Mit gondoltok? Keressem fel az érzéseimmel, aztán hátha alakul a távolság dolog? Vagy mit tegyek? Azt sem tudom van e valakije azóta. Ha irnék is mit irjak? Tanácstalan vagyok..


2019. júl. 3. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne zaklasd, nem kiváncsi rád. Ha az lenne,nem egy szót válaszolna vagy semmit, hanem igényelné a kommunikációt.


A többi párkapcsolatod meg azért nem volt olyan, mert első csak egy van. Az idő meg megszépíti az emlékeket, szóval 4 év egyedüllét után persze hogy azt hiszed, akkor voltál a legboldogabb, de ez egyáltalán nem biztos.

Azért nem tudod elfelejteni, mert azt hiszed vele volt a legjobb és rajta agyalsz, hozzá hasonlítasz mindent és mindenkit.


Ne írj neki és verd ki a fejedből az egészet mert elmegy az életed és mire észbe kapsz megöregszel egyedül, magányosan.

Olyan kapcsolatod sem lesz még egy, olyan barátnőd sem lesz még egy, már csak azért sem, mert az idő közben megy, remélhetőleg a személyiséged is változik, és elég gáz lenne, ha ugyanolyan kapcsolatod lenne 16, 20, 32, 44 évesen...

2019. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem is hagyod magadnak, hogy elfelejtsd. Van értelme? Nincs.
2019. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!