Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, aztán újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, aztán újra visszakerült az életembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, akit a szokásos "felejtési taktikáimnak" köszönhetően sem tudtam elfelejteni.

A szakítás döntő részben az én "érdemem" volt. Csúnyán beszéltem vele többször, önző voltam, birtokló, és ebből kifolyólag túlságosan féltékeny. A külön töltött idő megtanította velem azt, hogy így nem lehet csinálni. Nagyon szeretett engem, sok mindent el is tűrt nekem, amiket nem kellett volna. Mai napig kötődünk egymáshoz, elmondása szerint szeret még, én pedig motivált vagyok a változás felé, amit ő is észrevett.

Ami aggaszt, hogy nem véletlenül, de távolságtartó. Szeret, és hiányoztam neki, mint mondta. Viszont két ember is visszakerült az életébe, akiket én gyűlöltem. Ezt is képes vagyok elfogadni szépen lassan, de zavar. Ráadásul az egyik emberrel azért tör borsot az orrom alá, mert azt mondta, ha velem nem jön össze, megpróbálja vele, és nem sokára ismét találkoznak, egy hétvégére. Minden csak rajtam áll. Valamint mesélt más potenciális jelöltnek tekinthető emberről, akikkel beszélt. Páran azt mondják, hogy azért, hogy ezzel is visszavágjon nekem.

Szerintetek mit kell tennem, hogy minden olyan legyen, mint ezek előtt, hogy vissza kapjam őt teljes egészében, amilyen volt, meddig érdemes várnom rá?



2020. jan. 9. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenységet, azt a ronda szörnyet, dobd a kukába!

Beszéld meg vele az érzéseidet és tegyél határozott ígéretet a változásra (amit már tapasztal is). Ha szeretitek egymást, minden jóra fordulhat, de jól gondoljátok át, hogy le tudjátok-e vetni magatokról mindazt, ami szétválasztott, és hogy valóban komolyan gondoljátok az egészet felújítani. Fölöslegesen ne raboljátok egymás idejét!

2020. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Sajnos már tárgytalan a kérdésem. Kiderült, nem tud hozzám már úgy állni, mint régen. :(
2020. jan. 10. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is jó lesz valamire: tanulság a jövőre. Sok sikert!
2020. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!