Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megkeresett az expasim, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresett az expasim, de nem egyértelmű, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

talán előfordult már mással is a szituáció. Volt egy srác, akivel jártam, de különböző okok (többnyire az ő bizonytalankodása miatt) nem jött össze a dolog. Szakítottunk, rossz volt, túltettem magam rajta. Már több, mint egy éve nem is igen beszéltünk. Én nem kerestem. Max szülinapi üdvözletek cserélődtek. Igaz, hogy facebook-on továbbra is ismerősök maradtunk és általában minden bejegyzésemet lájkolta továbbra is, de gondoltam, hogy oké, bejön neki, amit csinálok.

Aztán novemberben megkeresett, hogy hogy vagyok. Elindult egy beszélgetés. Bennem nem múlt el még a dolog, nem is volt senkim, szóval örültem neki. Aztán megkérdezte, hogy lenne-e kedvem találkozni vele. Találkoztunk. Beszélgettünk 5 órát, igaz csak általános dolgokról. Nem kérdeztem én sem semmi magánjellegűt. Kíváncsi voltam csak, hogy mit akar, mi lesz ebből. Kért egy újabb találkozót. Aztán az már nem jött össze. Először lemondta, és nem igazán ajánlott fel újabb időpontot. És a megkeresései is kezdtek ritkulni. Már nem érdeklődött irántam. Rosszul esett, de úgy éreztem, hogy oké,ez van, megint csak belegyalogolt az életembe és kész.

Volt egy pont, amikor azt éreztem, hogy nagyon megharagudtam rá. Hogy miért zavar össze érzelmileg már megint, ha továbbra sem akar semmit. Úgyhogy megírtam neki, hogy inkább hagyjuk békén egymást és töröltem a facebookon is. Nem reagált rá semmit. Másnap megbántam, és kértem egy találkozót, hogy beszéljük ezt meg. El akartam mondani, hogy nekem ez rossz, ne csinálja. Nem haverok vagyunk, ne bánjon velem úgy, mint egy régi ismerősével.

De most elbizonytalanodtam, hogy van-e értelme ennek. Sorba álljak megint egy pofonért? Vagy hagyjam? HA elmegyek, sanszos, hogy megalázom magam. Ha nem, sanszos, hogy továbbra sem tudom teljesen lezárni magamban, mert benne lesz a remény, hogy mégis jelentkezik még.

Vélemény?



2020. jan. 13. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell túlkomplikálni. Csak dugni akart és te voltál kéznél. Azóta összejött más valakivel.

Ami elmúlt el kell engedni.

Nekem is volt ugyanilyen párszor. Kár régi sebeket feltépni.

2020. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem te megmondtad normálisan írásban, hogy ebből nem kérsz és ő ezt a hallgatásával elfogadta.

Szerintem jól érzed a helyzetet, a következő történt: valószínűleg nem jön neki össze új csaj, ezért elkezdtél hiányozni. Találkoztatok, rájött, hogy nem is akar semmit ugyanúgy, csak elkezdett agyban "felisteníteni", amikor nem voltál elérhető. Aztán rájött, hogy ugyanúgy nem akar semmit, de nem volt gerince ezt közölnie, ezért elkezdett inkább nem keresni, lemondani, stb.


Nem kell ide még egy találkozó. Írd meg neki, hogy bocsi, mégsem akarsz találkozni, részedről neked nem kell ez a bizonytalanság, így maradjon távol az életedből.

31n

2020. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát ja, igazatok lehet. Gondolom csalódott valakiben, vagy nem jött össze senki, aztán felmerültem benne én is. csak aztán látta, hogy ez bizony ugyanaz a sztori lenne, amibe ő nem tud beleállni. Csak olyan csalódás, hogy minek kell összezavargatni valakit érzelmileg, aki aztán nem kell. Én tök szerettem őt emberileg is, most már sajnos úgy sem tudom:(

Köszi a válaszokat, jó néha egy-két objektív szem.

2020. jan. 13. 12:22
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Az elozoek mar elmondtak amit en is akartam.


A lenyeg az, hogyha az ex megkeres, az 99%-ban azert van, mert eppen nincs senkije, es probalkozik, hatha meg tud fektetni megegyszer.


Az egyetlen eset amikor el tudom kepzelni, hogy esetleg oszinte lehet az erdeklodes, amikor veletlen futsz ossze vele es utana beszeltek meg talalkozot. Bar meg akkor is ovastos lennek.


A te esetedben tiszta ugy, ne menj es hagyd a fenebe a dolgot. Nem eri meg hosszu tavon.

2020. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hellmano ***** válasza:
63%
Ne haragudj, de ott hibáztál először, hogy nem törölted végleg az életedből, amikor szakítottatok... téged se ajánlanálak más férfinak, mert egy exfüggő ember vagy, akit bármikor összetud zavarni az exe, kimerem mondani, hogy soha nem lesz már normális kapcsolatod, mert te is egy vagy a sok exfüggő közül. Lehet bántó, amit írok, de ha magadba nézel meglátod ezt amit írtam és majd legközelebb máshogy gondolkozol. Ha lett volna kapcsolatod ugyanígy feltűnik az exed és összezavart volna, mint a huzat ebben is biztos vagyok. Szóval, ha jót akarsz magadnak végleg törlöd az életedből, mintha nem is létezett volna.
2020. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves Hellmano, azért ilyen messzemenő következtetéseket ne vonj le, légyszi, hogy soha nem lesz már normális kapcsolatom :D Szerintem sok embert összezavar az, akit valaha szeretett. Attól még lesz normális kapcsolatom, ha letettem ezt a dolgot.
2020. jan. 13. 12:30
 7/21 Hellmano ***** válasza:
57%
Nem lesz hidd el, majd emlékezz erre, amit írtam. Aki nem törli végleg az exét annak soha nem lesz már normális kapcsolat hisz felfog tünni az majd akkor is ha kapcsolatod lesz. De én nem ismerlek csak a sok exfüggőt. Nekem mindegy.
2020. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hehe :D nekem több exem is ismerősöm még fb-n, nem keresgetjük egymást, mégis lett utánuk kapcsolatom. szóval nem, nincs igazad. Őt már töröltem azóta, és lesz kapcsolatom.
2020. jan. 13. 12:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy foglalkozni fogsz vele, ezért keresett. Addig sem unatkozik. Felesleges volt foglalkozni vele.
2020. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tettem hozzá, hogy ő vastagon xarik arra, hogy neked ez hogy esik, de azért megjegyzem, hátha nem tűnt fel.
2020. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!