Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim, ha egy nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ha egy nő, aki (mint nő) nem jön be nektek, elhívna valahova, úgy, hogy nem egyértelmű, randizni akar-e, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Rákérdezni fura lenne, hitegetni nem akarjátok, mert az lenne a legszarabb, ha azt hinné, randi, közben nem, viszont barátkozni szívesen barátkoznátok vele.
2019. aug. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék, pl.: Akkor egy baráti kávé?
2019. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en keresnek valami kibuvot, aztan elhivnam legkozelebb de ugy h mas is ott lesz, meg hogy levagos legyen, hogy csak haverkodas van
2019. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Elmennék simán, ha időm engedi.
2019. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van szám és jó kérdéseim, igy elkezdenék vele kommunikálni.
2019. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van szám, nem is tudtam hogy azzal beszélni is lehet, én evésre használom, és levegővételre. :) Na jó tudtam, tényleg kérdező, miért nem mondasz valamit a nőnek, pl elmondod neki hogy haverkodni szeretnél, mert hiányzik a társaság, és őt kedveled, szívesen beszélgetsz vele.
2019. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés. Lényeg, hogy legyél vele őszinte és ne hitegesd. Lehet erre utalni, hogy baráti találkozó, stb. Nem muszáj úgy direktben a szemébe mondanod, hogy figyelj, nem tetszel, csak barátkozni akarok veled. De az is biztos, hogy férfi és nő között barátság ritkán jön össze hosszú távon, mert az egyik mindig többet akar. Tehát, ha esetleg úgy sejted, hogy ő vonzódik hozzád és azért akar elhívni, akkor tegyél le a barátkozásról is, mert tuti bántás, sértődés lesz belőle.
2020. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!