Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen érthető és elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen érthető és elfogadható hogy le lettem cserélve erre a másik pasira?

Figyelt kérdés

3 hónapja mentünk szét az exemmel és 2 héttel később már új pasija volt. Az új pasi világot látott ember, egész Európát bejárta már, 4 nyelven beszél, 700 000 Ft nettó a jövedelme, mindemellett saját lakása van Budapesten és vidéken is van háza, kocsi (10M feletti), menő cuccok (kb. mindene Apple)... folyton viszi mindenhova, 1 hónapos együttlét után már kastélyszállóban voltak.


Én ezzel szemben vidéken dolgozom, 2 műszakban karbantartóként 200 000 nettóért. Van autóm, amit 1 millióért vettem. Nincsenek Apple cuccaim, Huawei telefonom van és nem vagyok nagy utazó.


Valóban ennyire fontos az anyagi dolog? Meg az hogy ő sokkal izgalmasabb életet él nálam?


Én is megadtam a lánynak mindent, de simán pattintva lettem...


25/f


2020. jan. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez van haver, fogadd el. A masik pasas jobb alternativakat tudott mutatni, jobb "referenciai" voltak. En is jartam mar hasonlo modon.
2020. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez van..Amúgy igen, nagyon sok mindenkinek izgalmasabb az az ember aki jön megy utazik stb..

Ebből is látszik h a volt párod nem igazán szeretett, vagyis nem úgy ahogyan kellett volna?

Megfordítva a kérdést, ilyen nővel akartál egyuttmaradni?

Ja és pont így jártam én is, lépj túl rajta, keress olyat aki önmagadért értékel nem az x ezer ft nettóért.

2020. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehettek itt mentalitásbeli különbségek is erősen, abból kiindulva, hogy a kérdező egy exen rugózik, amin már rég túl kellett volna lépnie.
2020. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vagy ilyen jól értesült az új faszi anyagi helyzetéről? Egyébként a 700 nettó jól hangzik, de ahhoz az élet stílushoz amit leírtál, legalább ennek a duplája kéne, de inkább több.:) Lényeg, hogy a önmarketingje jobb mint neked. Lehet tele van hitelekkel (hány ilyen ember van...) de ezt a külvilág nem látja és sikeres, vonzó embernek könyveli el. Ilyen az élet.
2020. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aligha lesznek tartósan együtt, mert az ipse dobja majd a nőt...
2020. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lett volna beléd nem érdekelte volna más, ennyi. Nyílván te is láttál nála szebb nőket mégsem érdekeltek.
2020. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu már! Ha neked jön egy bomba csinos ertelmes csaj akkor te nem csereled le a nodet? Ez van.Ezt dobta a gép.Ne altalanositas!Es ne a következő nőn verd le!
2020. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!