Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig elfogadható, hogy a másik nem ér rá?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy sráccal, de őszintén szólva kezd gyanús lenni, hogy sosem ér rá. 2 hetente találkozunk az utóbbi időben. Mindketten egyetemisták vagyunk, egyikünk sem végez könnyű szakot... Meg tudom érteni ha valaki nem ér rá a tanulmányai miatt, de soha életemben nem voltam annyira elhavazva még, hogy ne legyen egy héten pár szabad órám, vagy egy szabad délutánom... Tudom, nem én vagyok a fontossági sorrendben akkor sem az első, mert haverok, meg család meg minden, de kezdek kételkedni, hogy ez így normális...


A srác akar találkozni (pontosabban már egyre inkább csak ő akar), de mindig a tanulmányaira fogja, hogy nem ér rá, már másfél hónapja... Közben meg chaten sem képes velem ugy rendesen beszélni, csak néha rákérdez, hogy mizu és ennyi...


Van értelme ezt így folytatni? Ragaszkodik hozzám, de őszintén nem tudom, mi kifogás és mi nem.


20F 22L


2017. dec. 10. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem másfél hónap sok. Először arra gondoltam, hogy 2-3 hétről van szó, mert vizsgaidőszakban illetve előtte eléggé el lehet havazva az ember, de ha én komolyan gondolnám valakivel az ismerkedést, akkor még vizsgák közben is legalább 2 hetente próbálnék találkozni.
2017. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A találkozást még valahol el tudnám hinni ha közben azért chaten normálisan jelen lenne. De ha még ott se, ott valami kamu van.
2017. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt félreérthetően írtam. Szóval másfél hónapja zajlik ez a kéthetente találkozás. Nagyjából október elején ismerkedünk meg, az első pár hétben heti 1-2-szer találkoztunk, ami számomra tökéletes volt... Most meg ez megy már november eleje óta. :/ Tudom, hogy vizsgaidőszak meg zh meg minden, de akkor is furcsa. :(
2017. dec. 10. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaaaa...akkor ha jóhiszemű vagy, akkor elhiszed hogy tanul mint az állat. Ilyen ez a vizsgaidőszak. Ha kevésbé, akkor simán nem érdekled, ez is benne van a pakliban

#1 voltam

2017. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy pillanatig sem fogadható el az a kifogás, hogy "nem érek rá" egy párkapcsolatban.

Én is voltam egyetemista (kétszakos képzésben), mégis jutott időm tesiórára járni, nyelvvizsgát + jogsit csinálni, diàkmelózni heti 3 alkalommal, és most kapaszkodj meg: buliztam is, és barátom is volt.


Egy egyetemista a legszebb és leggondtalanabb éveit éli, arra szakít időt, amire csak akar.


Aki ilyen átlátszó kifogással jön, az nem akar tőled semmit, hidd el!

2017. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenki arra szán időt, amire akar.

Ha nagyon akarna találkozni, akkor valószínűleg megoldaná, de az is lehet, hogy tényleg nagyon el van havazva, dolgozik suli mellett, vagy valami ilyesmi.

2017. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, azt mondta, és sportolni sem szokott. Ezért is lepődtem meg kicsit, hogy ennyire nem lehetek büfészakon, hogy nekem viszonylag kényelmesen befér heti 5 edzés, meg néha valami alkalmi diákmeló, és általában kipihent vagyok és a barátaimra is jut időm heti 1x... Persze, mindenkinek mások a képességei, meg másképp éli meg a dolgot, de szerintem ha nagyon kellene is tanulnom, és tényleg csak aludni meg enni kelnék fel az asztaltól, akkor is szükségem lenne néha kiszellőztetni kicsit a fejem, elmenni sétálni, kicsit szétnézni a városban így az ünnepek előtt, ilyesmi. :/ Más kérdés, hogy ezt nem velem akarja, vagy valami. Csak akkor meg ne húzzuk egymás idejét.
2017. dec. 10. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, amit az utolsó hozzászólásodban leírtál. Mi lenne, ha ezt így megírnád neki is? Vagy esetleg személyesen, ha legközelebb találkoztok? Ott nincs ideje várni, hogy mit válaszoljon és az arckifejezéséből minden kiderülhet.
2017. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.

Velem is ugyanezt csinálta egy srác, aztán nekem így kezdett alábbhagyni az érdeklődésem iránta, nem írtam sokszor neki vissza, mondtam, hhogy elfoglalt vagyok mostanság, és hoppá, elkezdett megint teperni. Most már nagyon akarná a találkozót, viszont én nem igazán érek rá.:)

Talán picit légy távolságtartóbb, legalábbis nálam működött, még ha nem is tudatosan.

2017. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Megpróbálok kicsit én is "elfoglaltabb lenni", legközelebb meg tisztázom vele, hogy nekem ez így nem a legjobb és keressünk valamit, ami mindkettőnknek megfelelő és teljesíthető. Ha egyáltalán szeretnénk megoldást keresni.:)
2017. dec. 10. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!