Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges, hogy beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy beleszerettem? Vagy csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés
5x lefeküdtúnk és ő azt mondta többet nem akar találkozni. Én azóta kb minden nap sírok és folyton csak rá gondolok. Soha nem éreztem még ilyet...

2020. jan. 16. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Akkor bele. De ne aggódj, majd elmúlik.
2020. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Lehet,hogy kudarcként éled ezt meg, jó volt Vele a szex, vagy nagyon egyedül vagy és jólesett a közelsége...


Ha viszont mégis beleszerettél felejtsd el, nem érdemli meg, és Te sem,hogy emiatt szenvedj. Tanulj a történetből, a szex nem azonos a szerelemmel, működhet sajnos külön is.

2020. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fáj a büszkeségednek. Nem szerelem.
2020. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a szexkapcsolatok rákfenéje. Az egyik fél (jellemzően a nő) beleszeret a másikba.
2020. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bőgtem szexkapcsolatos pasi miatt, akibe nem voltam szerelmes. Tudom, mert másba voltam. Azért sírtam, mert szeretve éreztem magam mellette és bántott, hogy az egész csak illúzió volt.
2020. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok és féltékeny, hogy van neki más lány, aki másra is jó neki, és én nem vagyok elég jó még szexre sem :(
2020. jan. 19. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallgass a lelkiismeretedre, merre visz.. az lesz a jó.
2020. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!