Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a pasim haverjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pasim haverjába, és érzem, hogy ez nem egy egyszerű fellángolás sajnos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre Neki is megtetszettem. Nem vagyok benne biztos, de a "jelek" erre utalnak..

Sajnos kerülni nem tudom mert osztálytársam, és ahogy múlik az idő az érzéseim egyre erősebbek lesznek iránta.. Legszívesebben elmondanám neki, hogy mit érzek. Vajon jó ötlet ez?!



2013. szept. 25. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
fudemeglepot irtal xddd mar megint igazam van biztos joban nez kimint a pasid lacik meg a magadat meg a fajtadat se ismered hanyinger. segitek szoval ugyis mindg csalni fogd meg valtogatni fogod a pasijaidat mert minden no ijen. en tantiom a not nonek lenni xddddddd kesz.
2013. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagy együtt a pasiddal? Ha friss a kapcsolat talán még nem olyan gáz
2013. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! A megnyilvánulásod enyhén gáz volt. Írni nem tudsz, de okoskodni igen.. csak ennyi lenne a reakcióm :) És a célzás arra, hogy k***va vagyok nem jött be, mivel már a sokadik évemet töltöm a párom mellett :)
2013. szept. 25. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

soha ne vallj pasinak szerelmet!

különösen ah tudod hogy a barátod legjobb haverja.

csak te lennél égő sztem.


szakíts a pasiddal, és adj jeleket eenneka srácnak. ennyi a teendő!

de ne mássz rá, meg2 mondat után ne valld be hogy szerelmes vagy...

2013. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok vallani, csak már idegileg kész vagyok és valami megoldást találni akarok. De viszont a barátságuk menne rá arra, ha kiderülne mi is a helyzet..
2013. szept. 25. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
en nem okoskodok hanem igy van amit irtam. es persze most tagadod az egeszet hiszen hazug vagy ahogy minden no erdekes a felszineseg elobb kifejlodik a nokben mint a hazdozas. job ha belatod h igazam van mert igazam van nincs mit tenni ijenek vagytok mind. jo lene ha maskep lene de sajnos valamiert ijen ocska a genkodotok. amugy meg ugy irok ahogy jol esik ha majd tobet keresel nalam akor kioktathac adig nem mert lexarom.
2013. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ó értem valószínüleg csalódtál egy lányban és emiatt minden lányt elítélsz. Hajrá! Nagy logikára utal..

Szóval ha valaki sokat keres, akkor megengedheti magának azt a luxust, hogy nem tanul meg helyesen írni?! Egyszerűen szuper -.-

2013. szept. 25. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló szerintem a 0%-ra hajt a neve mellé!
2013. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szakíts a barátoddal, ha már ilyen erős érzelmeket táplálsz egy másik fiú iránt.

De ne lépj a srác felé utána jó ideig. Lehet, hogy nehéz lesz, de a barátoddal szemben ez a legkorrektebb, és legalább kicsit át tudod gondolni, tisztázni az érzéseid.

Ami biztos, hogy a barátoddal így nincs értelme együtt lenned, szerintem.

2013. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!