Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy beleszerettem másba vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 1 éve vagyok a barátommal. Valójában nem voltunk soha azok az őrült szerelmesek, de ez akkor még nem zavart, mert ő nem igazán tudja az érzelmeit sem kimutatni, sem mondani. Volt, amikor nagyon szerelmesnek éreztem őt is és magam is, de sokszor volt, amikor egyáltalán nem.. Az első pár héttől kezdve nagyon sok vita volt köztünk, mindkettőnk hibájából, ellentétes az alaptermészetünk. Már többször odáig fajult a veszekedés, hogy szakítunk, de mindketten elhatároztuk, hogy tiszta lap és igenis megpróbáljuk együtt és működni fog. Ő is sokat változott és igazodott hozzám és ugyanez részemről is igaz. Most jóval kevesebbet veszekszünk, ettől függetlenül pont most érzem azt, hogy lehet, hogy beleszerettem vki másba :(


Előre leszögezem: nem csaltam meg a párom és nem is áll szándékomban, de egyre nehezebb minden. Randizni viszont randiztam a másikkal, vagyis elmentünk egyszer kettesben kávézni, egyszer pedig együtt töltöttünk egy hétvégét (ugyanaz a baráti társaság, tehát nem kettesben hétvége volt a cél, csak mindketten ott voltunk). Kb. napi szinten beszélünk (munka miatt) és egyre jobban érzem, hogy próbál közeledni felém. Tudom róla, hogy ő elég flörtölős, nőcsábász kategória, de az egyértelműen látszódik, hogy felém nem szex miatt közelít, hanem meg akar ismerni, kedveskedik, hülyéskedik, egyáltalán nem nyomul, de azért érezteti, hogy többször szeretne velem találkozni, hogy jobban megismerjen.

Nem tudom, hogy csak fellángolást érzek iránta, vagy tényleg kezdek beleszeretni, de alig várom, hogy lássam, hívjon, beszéljünk stb. És sajnos ez azzal járt, hogy a barátom hívását és a vele való együttlétet már szinte alig várom...

Nem akarok elhamarkodni semmit, nem voltam soha hűtlen, sem könnyűvérű, viszont nagyon fontosak számomra az érzelmek.

Bűntudatom van, amiért más férfi hívásait várom..

Kérlek, adjatok tanácsot!

(És elnézést, hogy hosszúra sikerült..)


30/N


2014. júl. 1. 16:20
 1/2 Misa-chan55 ***** válasza:
Egyértelműen kissé meguntad a pasid, és hogy nem nagyon mutat feléd úgy érdeklődést mint az új pasi. Lehet hogy csak a kedvességét és a törödését szereted, de ha elhagynád a régit hiányozna, hisz nem hiába kezdtétek újra. Szerintem a pároddal menj el egy meghitt helyre aztán a másikkal és nézd meg melyikőjük akar/szeret jobban.
2014. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van.

Az egyértelmű, hogy a barátom szeret jobban, hisz a másikkal még egyáltalán nem tartunk ott..

De annyit azért hozzátennék, hogy a tiszta lapot és az örökös kibékülést szakítás után, mindig én kezdeményeztem (és őszintén szólva néha túl erőszakos is voltam ebben). Elég nehezen adok fel bármit is.

2014. júl. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!