Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok továbblépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok továbblépni a “szakítás” után. Meg kéne próbálnom visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, megvolt eletem elso nagy szerelme.

Kicsit nehezen indult be, nekem o az elejen egyaltalan nem jott be, de mikor kicsit jobban megismertem, szinte azonnal beleszerettem.

Imadtam minden vele toltott pillanatot. Kb. 4 honapig tartott a dolog. Sosem mondtuk ki, hogy egyutt vagyunk, bar a “szeretlek” mindkettonk reszerol elhangzott. De egyszeruen nem mukodott. Tavol voltunk egymastol, o teljes titokban tartotta, hogy meleg, igy naluk nem talalkozhattunk, nyilvan o nem tudott mindig hozzam jonni... Es ez engem nagyon felorolt, ezert ugy dontottem, hogy inkabb veget vetek a dolognak. Mert akarhanyszor felhoztam a kapcsolat-temat, mindig az volt a valasza, hogy nem ilyen egyszeru. Nekem pedig elegem lett.

2 honapja, hogy csak elvetve beszelunk, en megis vele kelek, vele fekszem. Egyszeruen nem megy ki a fejembol.

Ugy erzem, hogy sokmindenben hibaztam. Pl. nem kellett volna ennyit cseszegetnem azzal, hogy ne tarskeresozzon, nem kellett volna eroltetnem, hogy forditsuk komolyabbra a dolgot. Talan akkor o is jobban akarta volna. Ha megertobb vagyok.

Probalom lefoglalni magam. Betegesen sokat tanulok, olvasok, dolgozom, rengeteget edzem, mantrazom magamnak, hogy az ido majd segit, de van, hogy csak ulok az autoban es potyognak a konnyeim annyira hianyzik.

Meg sosem ereztem igy. Szerintem nekem o a nagy O. Ugy erzem, hogy vele le tudnam elni az eletem.

Mit gondoltok? Meg kene probalnom visszaszerezni? Az sem volt egy tul jo allapot, amikor randizgattunk, de ennel a mostani, szunni nem akaro hianyerzetnel minden jobb lenne.



2020. jan. 19. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Azon nem tudsz változtatni, ha ő nem akarja a dolgot.
2020. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig be bánd azt, hogy szerinted “cseszegetted”. Engem is bántana, ha a párom nem vállalna fel
2020. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazabol sosem vartam, hogy “felvallajon”. Amit szerettem volna, hogy ne randizgasson massal. Es talan ezzel tul birtoklonak tunhettem.

De nekem ugy tunt, hogy o is szeretne. Kb. 16x irt ram, mire belementem egy randiba. :D

Mielott megismertem, azt gondoltam, ha lesz egy parom, hozzam hasonloan biztosan egy intelligens, sportos, diplomas srac lesz az. Na, o pont ennek az ellentettje. Kicsit pocis, szakmunkas. :D

Viszont nagyon torodo, figyelmes es kedves. Es hihetelen biztonsagerzetet nyujtott. Ezt egyszeruen nem vagyok kepes elengedni. Es olyan jol esett, hogy mindig ereztette, hogy szeret, hogy fontos vagyok.

Es baromi jol kiegeszitettuk egymast. En hirtelen, o megfontolt, en kisse naiv, o realis...

2020. jan. 19. 22:22
 4/12 Klauu91 válasza:
100%
Ha ő ennyire nem vett komolyan sajnos el kell engeded. Nagyon nehéz, de az idő mindent megold majd. És Te is nyugodtan keresgél a neten mást, ismerkedj, meg miegyéb. Nyugi ő sem tesz másképp.
2020. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ugye tudod, hogy ez többnyire hiszti?
2020. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4-es, koszi a biztatoszavakat! :) Egyelore nem igazan megy ez a massal ismerkedes. Probaltam, de nem tartom fairnek, hogy barkivel is belekezdjek barmibe, amig nem vagyok tul rajta.

#5-os, hiszti? Mert miert is? :D

2020. jan. 20. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki elhagy, annak nem vagy fontos. Lehet ezt ragozni, de a tények makacs dolgok. Te sírsz, miközben ő éli világát. Nem vette ezt annyira komolyan soha, mint te. Tudom, mit érzel, talán csak pár év múlva gyógyulnak be a sebeid, ha ennyire szeretted... de el fog múlni. Minden elmúlik, ez a dolgok rendje.
2020. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hiszti! Azért! Jól el kell fenekelni, dádá!
2020. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki erre azt mondja, hiszti, az nem volt még szerelmes... :-D
2020. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is hisztizel okostojás :)


a kettősponttól meg a nagy d betűtől még nem lesz jobb :)

2020. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!