Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak “ok nélkül”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak “ok nélkül”?

Figyelt kérdés

A parommal 2 eve vagyunk egyutt. Nagyon regota fontolgatom a szakitast, de sosem tudtam megtenni, mert nagyon szeretem ot es tudom hogy o is engem, mindig nagyon jol elvagyunk, mintha legjobb baratok lennenk. Viszont olyan erosen erzem azt hogy tenyleg meg kene ezt tennem, ez lenne a helyes, nem kene huznom az idot, hogy mindig magam ele allitok idiota datumokat, hogy ne huzhassam a vegsokig. Az utolso ilyen datum ezen a hetvegen van, elhataroztam hogy mostmar tenyleg meg fogom tenni es szakitani fogok. De egyszeruen olyan jol megvagyunk, vidam es feszultsegmentes a viszony koztunk, hogy annyira esetlennek tartanam hogy eleallitok egy delutanon hogy na akkor szakitsunk, mint derult egbol villamcsapas. Tobbre ertekelem a kapcsolatomat annal hogy ennyire semmibevegyen es igy erjen veget, de tenyleg mostmar nem akarom a vegsokig huzni. A legfobb oka amiert szeretnem hogy vege legyen az egyszeruen annyi hogy nem szeretnek kapcsolatban lenni, sosem voltam szinte egyedul es szeretnem megtapasztalni milyen, szeretnek szingli lenni, szeretnek szabad lenni, megismerni magamat. Ha ezt elmondanam neki, foleg igy a semmibol nagyon megmaragudna es megundorodna tolem, amit el szeretnek erulni, de nem tudok ra megoldast.

Szandekosan nagyon nyersen fogalmaztam, biztosan sok unszimpatiat fog kivaltani, de nem akartam regenyt irni errol, hanem csak a nyers tenyeket.

19/N


2020. jan. 20. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Sok mindent nem tudsz csinálni. Mindenképpen meg fog utálni és undorodni fog tőled.

De ha így érzed akkor tényleg felesleges kapcsolatban lenned.

Mondd el neki ezt így , és kész.

Le fog tiltani, talán még le is köp, de legalább szingli leszel és mehetsz baccni ész nélkül.

2020. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Még kell a rutin úgy látom.

Nyugi pár év múlva pár szakítást átbeszélgetve a barinőkkel már csuklóból fog menni.

Szegény csávó meg azt sem tudja mi van.

De mikor az eresre kipattintott audi apucipicifia csinálja majd ezt akibe halálosan szerelmes leszel fura érzést fogsz megtapasztalni hogy milyen mikor a fagyi visszanyal.

2020. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Hát mondd el nem a semmiből! :)

Néha ejts el egy-két mondatot erről.

Beszéljetek erről, ő nem szokott-e ezen filózni, stb.

2020. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Mondd el őszintén, mi bajod vele?

Mert ez egyáltalán nem indok, amit leírtál. Ilyen egyszerűen nincs. :D

2020. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Ezt igy ilyen formaban szinte biztos, hogy meg fogod banni, de te tudod. Szinglinek lenni egyaltalan nem annyira mas, mint kapcsolatban lenni. Maximum ket hetig tart ez az “enyem az egesz agy, oda hanyom le a koszos bugyim a lakasban, ahova csak akarom, nem nyaggat senki, hogy le kene vinni neha a szemetet” es tarsai, utana szimplan szar lesz es hianyzik majd a volt parod. Persze 19 evesen gondolom nem eltek egyutt, de az elv szerintem ugyanaz. Talalsz valami vicces kepet es elso reflexbol a baratodnak kuldened, de mar nem tudod. Talalsz valami jo filmet vagy sorozatot amirol tudod, hogy mindkettotoket erdekelne, de egyedul kell nezned, stb :D Aztan rajossz, hogy a lakast rendben kell tartani szinglikent is xD

Egyedul ami mas, hogy elmehetsz barkivel szexelni, ha ezt akarod, akkor ezt mondd, hogy fiatal vagy, szeretnel masokkal ismerkedni. Bar ezt sem ertem, ha amugy jo a kapcsolat, miert van erre igeny, de talan csak nem irtal le mindent, es igazabol nem szeretsz szexelni a baratoddal.

2020. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Menj. Tudom milyen ez 19 évesen. Inkább most élj, mint gyerekek mellett jöjj rá,hogy még nem is éltél.

Rá kell jönöd, mi érték az életben, arra hogy ki vagy, mi fontos számodra.

Egész életedben bánnád, ha nem próbáltad meg.

Az lett volna ideális, ha ez a kapcsolat nem ebben a korszakodban lépett volna az életedben, de ezt nem mi határozzuk meg.

Hogy mit hoz az élet, nem tudhatod, csak ha kipróbálnod.

Természetesen, próbáld ezt kíméletesen elmondani a párodnak, de ha igazán szeret, nem megy át parasztba.

2020. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Mellette is lehetsz szabad, és önmagad. Ezt egy egészséges párkapcsolat nem korlátozza.

Még ide sem merted megfogalmazni névtelenül, hogy mit hiányolsz, gondolkozz el rajta!

2020. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Alapvetoen sosem tartottam magamat kapcsolatcentrikus lanynak, amikor szingli voltam boldognak es felszabadultnak ereztem magamat es valamiert ujra erre a szabadsagra vagyom. Felek vele maradni es “megoregedni” anelkul hogy tapasztalatokat szereznek, de persze attol is felek hogy elveszitek egy ilyen embert, ezert is huzom mar ilyen regota. Igazatok van abban hogy ez nem igazi indok, megbannam es a tarsai, ezt mind jol tudom, de nem tudok tobbet mondani, a paromba nem tudok sehol belekotni, itt velem es az erzeseimmel van a problema. Nem tudom miert vagyok a szinglisegre, de vagyom ra es eleg regota ahhoz hogy ne csak egy jott ment gondolatnak tunjon hanem okot adjon a szakitasra.

Ugy erzem nagyon nehez helyzetbe kerultem es barhogy dontok az rossz dontes lesz

2020. jan. 20. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

17 evesen jottetek ossze, keves az esely ra, hogy vele oregedj meg :) En nem mondom, hogy semmikeppen ne szakits, csak ez a felelem butasag, hogy majd vele fogsz megoregedni, ahogy elkezdtek meg jobban felnoni, szinte 100%, hogy az elet magatol mas utak fele terel majd titeket es szakitotok elobb-utobb.

Viszont ez, hogy szinglikent boldognak es felszabadultnak erezted magad, vele pedig nem, normalisabban hangzik, mint a “nem tudom, csak szingli akarok lenni” indok, keress meg 1-2 okot, miert nem vagy vele boldog es felszabadult es azokat mondd el neki talan. Nem fogsz tudni sehogy sem ugy szakitani, hogy ne erezze rosszul magat, de legalabb ne csak annyit kapjon, hogy “egyedul akarok lenni azt’ kesz”.

2020. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Az a bajod, hogy 19 vagy, nem éltél még, fingod sincs, milyen egy rossz kapcsolat. A tied jó, de unalmas. Ezért akarsz kilépni. Az a gond ezzel, hogy szinte 100%,hogy bánni fogod, ha kilépsz.

31n

2020. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!