Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki beteg, hogy szakítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki beteg, hogy szakítsak vele, bűntudat nélkül? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk több mint két éve, már eljegyzésünk is volt. Szeretetben és hűségesen élünk. Fél éve rákot diagnosztizáltak nála, de hála Istennek a kemoterápia hatott, és úgy, néz ki minden rendben, persze fontos a gyakori kontroll. Voltak mélypontok, mikor elutasito volt minden téren, magába fordult, de vele maradtam, tamogattam mindenben mert szeretem. Azonban most, hogy nincs munkája és ezáltal pénze sem egyszerűen nem lehet elviselni. Kotekedik, veszekszik mindenkivel (párom szüleinel élünk) idegbeteg. Engem levegőnek néz, van hogy napokig nem szól hozzám pedig semmi rosszat nem teszek, sőt. Folyton beszól, belém köt, semmi nem tetszik neki és csak kritizál. Nem érzem hogy szeret, sőt olyan mintha utalna. Ha van pénze, vagy jó napja van akkor mondja, hogy szeret és nem akar elkészítési és olyankor érzem is. De ez már nagyon ritka, az elmúlt 2 hetet normális ember nem bírta volna ki mellette. Nincs erőm elhagyni, mert úgy érzem cserben hagyom a betegsége miatt, amellett nagyon szeretem, de félek, hogy nem lesz már olyan mint rég, soha nem fog tudni már szerelmesen rám nézni. Adjatok tanácsot mit tegyek, nagyon magam alatt vagyok. 25/)

2015. febr. 3. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"Engem levegőnek néz, van hogy napokig nem szól hozzám pedig semmi rosszat nem teszek, sőt. Folyton beszól, belém köt, semmi nem tetszik neki és csak kritizál."

Ha ez után bűntudatod lenne..

2015. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt fogja mindenki gondolni, hogy a bajban nem vagyok mellette... Ez még nem is érdekel annyira, de lehet csak türelmetlen vagyok és megjön az esze? Akkor meg már késő lesz mert elköltöztem... Félig belehalok ha arra gondolok, hogy nem vagyok vele. Szörnyű ez az érzés, ez a tehetetlenség.
2015. febr. 3. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után szerintem tényleg nem kérdéses. Nem azért hagynád ott, mert beteg és meg fog halni, te meg nem akarod, hogy lehúzzon, hanem azért, mert egy kibírhatatlan f**sz lett. És mellesleg beteg (VOLT).
2015. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzem végleg megromlott a kapcsolatunk, nem működik tovább. Elköltözöm. Békében válok el tőled és sok sikert kívánok mindenben.Szia.És fogod a cuccaid és elmész.


Így kell szakítani.Attól, hogy beteg volt és most is beteg, még nem kell áltatnod magad és úgy vele maradnod, hogy nem ő az igazi.


31N

2015. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jázi :) ***** válasza:
A legnagyobb bajban mellette voltál! Ezt mindenki láthatta is. Ne foglalkozz mások véleményével,hogy mit szólnak majd. A te életed, téged készít ki idegileg. Ha akarsz még egy esélyt adni neki, üljetek le és mond el mi nem tetszik és változtasson. Ha nem fog változni akkor meg lépj le. Nagyon fiatal vagy még, ne éld le így az életed,hogy nem vagy boldog!
2015. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 napja az internetet és a könyveket bújom, hogy miből tudnék annyi erőt szerezni, hogy el bírjak menni. Úgy érzem utána nem lesz életem, és annyira sajnálnám, hogy megszakad a szívem. Elkepesztoen tehetetlen, mérges, es szomorú vagyok.
2015. febr. 3. 10:58
 7/9 Jázi :) ***** válasza:
Természetes.hogy ezt érzed! Szereted és éveken át vele voltál. De gondolj bele a jövődbe is. Biztos,hogy lesz életed nélküle is, sőt ha ilyen marad csak jobb lesz! Fájni fog egy jó darabig. De az idő mindenre sebet begyógyít. Jön majd egy új szerelem ha ezt meggyászoltad. Vagy megeshet,hogy ő jön rá mit is tett veled és megváltozik. De előre semmit nem lehet tudni. Viszont ha így marad minden lehetsz boldog?
2015. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom, hogy igazad van, anyukám és a barátaim is ezt mondják. De már ők is kezdenek elfordulni tőlem amiért nem tudok lépni. Csak várok és várok hogy hátha észhez tér :(
2015. febr. 3. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg meggyógyult, akkor ne legyen bűntudatod, de ha még nem, akkor ne hagyd el.
2015. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!