Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a lánnyal. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a lánnyal. Hogy békíthetném meg?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel egyetemi klubban megismertem egy lányt, tetszett, de volt barátnőm, neki is voltak év közben kapcsolatai. Idővel baratok is lettünk. Nyáron szakítottam és ősszel elhivtam ezt a lányt randizni. Nem hittem hogy belemegy, de igent mondott és kiderült hogy régóta nagyon tetszem neki. Az anyja is mondta hogy év közben mennyit beszélt rólam otthon ez a lány. Egy hónap után viszont szakítottam vele mert nem álltam készen egy kapcsolatra és nem tudtam volna azt nyujtani amit várt volna, inkább maradjunk barátok.

Ez volt oktober közepén, meg is beszéltük a dolgot, de azota kerül, magától soha nem keres, ha beszélünk gyakran cinikus, kedvetlen.


Értem hogy rosszul esett neki de velem is szakitottak már és nem őrizgettem a sértettséget, elfogadtam. Mit tehetnék hogy a barátság helyreálljon?


22 F, L


2020. jan. 25. 11:13
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Apa, itt sosem volt barátság.

Lehet, hogy kicsit eszesebb annál, mint amilyennek te látod, és felfogja, hogy talonban kívánod tartani.


Ha nem így lenne, még mielőtt ide válaszolnál, gondolkozz el magadon és a működéseden kicsit.

2020. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne játszd a pszichologust. Kedveltem mint embert, megpróbáltam vele a kapcsolatot, nem ment mert nem őt kerestem szerelemként ebből kifolyólag nem is akarom talonban tartani. A baratságot szeretném vissza mást nem.
2020. jan. 25. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz tőle? Most őszintén, ő komoly kapcsolatot képzelt el veled, otthon csak rólad áradozott, ez egyértelműen mutatja, hogy erős érzelmei vannak feléd. Te visszautasítottad őt, most a lehető legjobbat teszi: távolságot tart, hogy tovább tudjon lépni.

Hagyjad békén, pár hónap múlva majd felépül és akkor talán újra beszélni fog veled.

2020. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod visszakapni már. Hagyd békén,ne keresd! Ebből már nem lesz barátság.Rosszul esett neki,hogy egy hónap után viszlátot mondtál neki. Csak fájdalmat okozol neki azzal,hogy keresed. Tudja,hogy nem úgy kell neked. Esetleg gondolhatja azt is,hogy majd ha nincs senki se nálad,akkor csak úgy elő fogod kapni.
2020. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Egy kicsit képzeld magad a helyébe. Tetszik valaki régóta, majd végre összejössz vele, de dob, mert ő nem szeret, nem akar még sem kapcsolatot. De azt elvárja, hogy ugyanúgy barátkozzz vele, mintha mi sem történt volna.


Tudod te, hogy a barátkozás mekkora szenvedés úgy, hogy közben szerelmes vagy abba, aki egy cseppet sem képes viszonozni, és hogy nem úgy néz rád, mint te rá? Amíg nem tudod, addig ne gondolkozz ilyen önző, könnyelmű módon. Hagyd békén, hogy megeméssze a történteket és lezárja magában.

2020. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Például békénhagyhatnád ahelyett, hogy önzőségből csak hergeled. Az ilyen "nem állok készen egy kapcsolatra emberek" annak is örülhetnek, ha nem köpik le őket cserébe azért, mert erre képtelenek voltak gondolni még azelőtt, hogy elkezdődött volna a kapcsolat. Ha mellé dugtatok is, akkor ez külön szánalmas és visszataszító annak, aki másképp állt hozzá és veled ellentétben nem hitte azt, hogy ez egy kibszott játék. Na mindegy.

Ez sosem volt barátság, csak a te érzelmileg labilis drámádban volt egy ideig szereplő, aztán érthető módon megunta.

Akar a halál barátkozni egy ilyen önző szarral, aki csak játszani tud mások érzelmeivel és még egy szobanövényt sem lehet rá bízni, nehogy fingjon egyet és onnantól ne locsolja, mert nem áll rá készen. :'DDDD

2020. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!