Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam az exemmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam az exemmel, de tartozik?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk, elment, de még mindig tartozik majdnem 300 ezer forinttal... Hasonló esetek, javaslatok? Mit érdemes tenni? Hiába perelném be, az ügyvéd munkadíja elvinné a felét..
2019. nov. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap írsz neki egy levelet két héten keresztül, ha nem válaszol 2-őt.
2019. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj fizetési felszólítást
2019. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól van, angyalom, majdnem akkora balek vagy, mint apám, aki anyám nevére vett családi házat, anélkül, hogy ezt bárhol papírba foglalták volna. :) A sztori folytatását gondolom, kitalálod.
2019. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs róla bármiféle hivatalos írás, akkor szerintem nem tehetsz semmit.
2019. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent. Ügyvéd, ő ír egy levelet, hogy x napon belül rendezze. Ha akkor sem lép át kell gondolni egyáltalán érdemes e pereskedni, tudod e igazolni, bizonyítani, hogy ő tartozik e. Számolni kell az ügyvéd költségeivel is. Nem egyszerű.
2019. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!