Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar összeköltözni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni velem a barátom. Ez rossz jel lehet?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt barátommal. Felemlítettem neki az összeköltözést, hisz így is nagyon sokat van nálam, mivel az egyetem és a teljes munkaidős munkahelye is Pesten van, ahol én is lakom a kis lakásomban. Így sokat van nálam, mosok és főzök is rá. Karácsonykor felemlítettem az összeköltözést, de azt mondta, hogy nem érzi még készen magát erre. Megkérdeztem, szeret-e vagy hogy mi a baj, azt mondta igen, nem ez a gond. Viszont nem tudok vele megbeszélni semmit. Nem mutat érzelmeket, nem mutatja ki az örömét, mindig csak nyugodt, ha felrobbanna a ház mellettünk, szerintem észre sem venné. Ha meglepem őt valamivel, annyit mond, hogy köszi, szóval nem tudom, mi játszódik le benne, mert mutat ki semmit és nem is oszt meg velem semmit, állandóan csak hallgat. Amúgy elvagyunk, megszoktam a természetét, sőt már sokszor hülyéskedni is tudunk. Viszont ami még zavar, az az, hogy a hálószobában is nagyon sokszor elutasít. Még ha fel is öltözködöm neki szexis ruhába, akkor sem veszi a lapot. Nem tudom, hogy vegyem ezt az egészet. Mert ha erre is rákérdezek, akkor is csak hallgat...

2020. jan. 1. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Óh, ha csinos is vagy én el is vennélek.
2020. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Na, akkor nem jó a szex, nem tudsz vele beszélgetni, mégis miért akarsz vele együttélni? Egyáltalán miért vagy vele? Mit kapsz tőle ebben a kapcsolatban? Szerintem csak azért szorgalmazod az összeköltözést, mert "itt lenne az ideje". Semmit nem kapsz te tőle. Biztosan találsz jobbat is, ne legyél cseléd.
2020. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Én férfiként nem lennék kapcsolatban egy olyan emberrel aki ennyire nem kommunikál. Szerintem ritka megalázó hogy kerdezel valamit ő meg válaszra sem méltat.


Es sajnos szerintem ő nem szeret téged csak kényelmes neki, hogy nálad lakhat, kiszolgálod, ha ő akarja szex is van es neki a kisujját se kell mozdítania.

2020. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet valahol várom, hogy megváltozzon, hogy idővel kinyíljon. Az a baj, hogy én valahogy belészeredtem és várom azt, hogy ezt ő is viszonozza :( De igazatok van, tudom, hogy nem normális ez a helyzet. Nem tudom mit és hogyan lépek, lépjek
2020. jan. 1. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Pedig elég egyszerű, szakíts vele és kész. Nem fog megváltozni.
2020. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Kényelmes vagy neki. Az egyetem miatt van hol laknia. Főzöl rá. Üríthet is beléd.
2020. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincs benne szándék, aztán várhatod hogy megnyíljon. Apam ilyen, most 53 éves, soha nem változott meg. Én is kevésbé voltam kommunikatív eleinte, de én folyamatosan dolgoztam ezen (önfejlesztés, pszichológus, coach stb) es jeleztem a baratnőmnek hogy hol allok es miben lenne szükségem segitsegre. Olyat soha nem tettem volna hogy kerdez valamit, en meg lesz.rom.


Annyit tehetsz hogy átgondolod hogy jelen formájában inkább jó-ez a kapcsolat neked vagy inkább nem. Ha inkább jó, akkor fogadd el hogy ezzel jár es ne akarj rajta változtatni. Ha inkább nem, akkor fogadd el hogy ő ilyen, es ennek nincs helye az életedben.


Egyébként a kérdés alapján normális, odaadó, életképes fiatal lány vagy, neked egy olyan kapcsolat járna, ami gazdagabbá teszi az életed, nem pedig csak lehúz anyagilag, szexuálisan, és lelkileg, de te tudod.

2020. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szakíts vele és becsüld önmagad.
2020. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Kerdd el a rezsit,mert egyutt eltek. !!! Vagy ne egyen nalad semmit es vigye haza a szennyest meg ne alzdjon ott. Heti 1-2-nel tobbet ne menjen at!!!


Ne hagyd jihasznal i magad!!!

2020. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Ideális balek-ribi vagy.
2020. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!