Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
17%
Pedig nyugodtan elhiheted, hogy így van. A nők túlnyomó többsége alkalmatlan komoly kapcsolatra, mert buta, lusta, elviselhetetlen, gyerekes, könnyűvérű.
2018. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
65%
Nekem férfiként sajnos egyikben sem volt részem, de én például jobban örülnék egy kapcsolatnak...
2018. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
13%
Ez most honnan jött? Én az eddigi "párkapcsolataimból" tudok kiindulni.Már pedig azok alapján erősen csodálkoznék ha valami komolyabba még belemennék.Ha érdekelne is valaki annak meg úgyis van párja.
2018. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
32%

Én meg nem csak kalandot keresek, mégis csak egy szerzetes maradok. Nektek semmi nem jó.


(Gyengébbek kedvéért: "barát" maradok)

2018. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
43%
Most őszintén mit vársz? Ha csak a mai generációt nézzük, akkor szerinted a szociális médián felnőtt agyilag 14 éves szinten megragadt 20-on éves lányok (tisztelet a kivételnek) alkalmasak lennének komoly kapcsolatra?
2018. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
31%

"minden pasi"

Szerintem nem, csak ilyeneket fognak ki vagy ilyenekkel akarnak összejönni a nők.

Lehet hogy van aki kapcsolatra vágyik ő pedig más téren nem felel meg legyen ez külső, fizetés, papír vagy bármi.


Tehát általánosítani felesleges:)

2018. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
53%
Nem én választottam a kalandozást, hanem a kalandozás választott engem. Lényegében annyi a szitu, hogy bár kapcsolatra vágyom, de nekem nagyon nem mindegy, hogy kivel. Eddig csak néhány olyan lánnyal találkoztam, akikkel el tudtam volna képzelni hosszútávon, pechemre ők le se szartak engem, pedig külsőre teljesen átlagos lányokról volt szó (a haverjaim az egyiket kifejezetten csúnyának tartották), egy csomó más lánnyal meg összejöhettem volna, de egész egyszerűen nem voltak hozzám valóak, mivel én nem bírom amikor valaki egyfolytában a nyakamon akar lógni, bizonyos szintű szabad térre nekem kapcsolatban is igényem lenne, ezért eleve csak olyan típusú lányokkal jönnék össze, akik hasonlóan gondolkodnak erről és nem akarnak megfolytani a közeledésükkel.
2018. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
79%

Vannak ilyenek, de közel sem minden férfi ilyen.

Miért nem olyan férfiakkal ismerkedsz akik komoly kapcsolatot szeretnének?

2018. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a férfiak is ugyanezen a szinten vannak...


Eddig sem én voltam az, aki nem kíváncsi egyáltalán a másikra és csak a gondot látta benne, ezért leredukálta egy szexpajti szintjére, mielőtt egyáltalán meg tudott volna szólalni? Sokakkal ellentétben rendre neveltek és arra, hogy értelmes, okos lány legyek –elsősorban nem a férfiak kedvéért, hanem magamért, de ez együttélésnél is szempont.


Nem szeretnék önteltnek tűnni, de akinek még én is gyerekes, rendetlen meg ostoba vagyok annyira, hogy ne érje meg neki velem lenni, annál nem a partnerrel van a baj, hanem az ő múltjában/fejében.

2018. jún. 2. 11:46
 10/77 anonim ***** válasza:
21%

Én csak rövidben tapasztaltam kapcsolatot, hiszen egyenes, kedves, őszinte, pasi vagyok, akit kb az átlag felsőbb részébe sorolnak külső alapján, de introvertáltabb, ami nem azt jelenti hogy nem vagyok el a társaságban, csak azt, hogy megfelelő társaságban vagyok csak "nagydumás". Nem adom elő magam mekkora alfahím vagyok, nincs prolipresztízsautóm, és nem is akarok, ezért hosszú távon csak érzelmi szemeteskukának, barátnak, szexpajtinak vagyok jó a nőknek.


De sok pasitól hallottam a dolgokat, na meg röviden is tapasztaltam párat, miér rossz kapcsolatban a nőkkel:

-követelőzés

-szex csak feltételekkel, viszonzásként (gyakorlatilag kapcsolaton berlüli prostitúció), nem csak úgy élvezetből

-elhagyják magukat a nők

-túl sokba kerülnek

-megbízhatatlanok, állandóan ott lebeg a lelépés veszélye

2018. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!